Bezspēcīgi

Lauris Rūtiņš

Vakar Latvijas čempionātā handbolā piedzīvojām bezcerīgu zaudējumu pret ilggadējiem turnīra uzvarētājiem “ASK-AB.LV”. Bijām spiesti atzīt savu sakāvi ar 18:38 (8:16), piedzīvojot trešo zaudējumu čempionātā.

Ja tā var teikt, pamatus zaudējumam (no ASK viedokļa – pamatus uzvarai) ielikām jau pašā mača sākumā, kad pirmos vārtus guvām vien 13. minūtē, jau tad samazinot rezultāta starpību līdz septiņiem vārtiem (1:8). Minūti iepriekš pendeli nerealizēja Rolands Ivanovs, tomēr jau nākošajā uzbrukumā “LSPA” rēķinu beidzot atklāja Artis Kurmēns.

Puslaika otro daļu nospēlējām kā līdzīgs ar līdzīgu 8:8, taču pirmajās 11 minūtēs ielaistie astoņi vārti, sabojāja kopējo ainu – 8:16.

Pēc pārtraukuma atkārtojās pirmā puslaika sižets – 14 minūtēs nespējām iekarot ASK vārtus, paši savā vārtu tiklā bumbu meklējot desmit reizes. Pirmos vārtus otrajā puslaikā “LSPA” labā guva Vitālijs Borisenko. Arī turpinājumā spēles sižets bija nemainīgs. Spējām izlīdzināt mača gaitu un puslaika otro daļu zaudēt tikai ar diviem vārtiem, bet visu spēli ar 20 (18:38).

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Artis Kurmēns, kurš guva piecus vārtus, bet četras reizes precīzs bija Lauris Rūtiņš (attēlā). Jāatzīmē, ka Kirils Meļņiks, kurš trešdien pret ASK komandu guva 15/4 vārtus, palika bez vārtu guvumiem.

Nākošo čempionāta spēli aizvadīsim jau otrdien, kad LSPA sporta zālē plkst. 19:45 tiksimies ar “LAT-88” vienību.

Latvijas čempionāts handbolā.
10. februāris
ASK-AB.LV – LSPA 38:18 (16:8)

ASK-AB.LV: Jurdžs 6, Kušners 5, Vadzītis 4, Trifanovs 4, Straume 4, Lilienfelds 4/1, Dude 3, Gremzde 3, Pavlovičs 2, U. Lībergs 2, Blūms 1. 7 m: 2/1, 3 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
LSPA: Kurmēns 5, Rūtiņš 4/2, V. Borisenko 2, Lisovskis 2, Dembovskis 2, R. Ivanovs 2, Melnalksnis 1. 7 m: 7/2, 3 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
Tiesneši: R. Līcis/Z. Stoļarovs.