Pēdējais cēliens

Lauris Rūtiņš

Rītdien, Ludzā tiekoties ar vietējiem SK “Latgols” handbolistiem, aizvadīsim pēdējo Latvijas čempionāta pirmā apļa spēli. Iepriekšējā tikšanās reizē pavasarī, kad vēl Ludzas komandas sastāvā spēlēja Vitālijas Borisenko un Kaspars Lisovskis, mēs piedzīvojām zaudējumu ar 26:30.

Šoreiz gan mums nevarēs palīdzēt Vitālijs Borisenko, kurš pēdējā spēlē ar “K-Rauta” komandu, laukumā pavadot nepilnu minūti, savainoja labās rokas pirkstu. Personisku iemeslu dēļ nespēlēs arī Kirils Meļņiks un Artūrs Kangizers. Tiesa, savu meistarību dzimtajā pilsētā demonstrēs viens no mūsu komandas līderiem Kaspars Lisovskis, kurš pērn bija arī viens  no “Latgols” komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Ludzas komanda čempionātu iesākusi pagalam neveiksmīgi, turnīra tabulā deviņu komandu konkurencē ar diviem izcīnītajiem punktiem, kurus nopelnīja, negaidīti savā laukumā apspēlējot “Jūrmalas sports” handbolistus, “Latgols” ieņem pēdējo vietu.

Iespējams situācija turnīra tabulā pamainīsies dienu jau šodien, kad ludzānieši savā laukumā uzņems “LAT 88” komandu, kuras sastāvā rītdien spēlēs vairāki mūsu komandas spēlētāji. Pastaiga Ludzā noteikti nebūs, jo mūsu pretinieki lieliski spēj izmantot savas mazās zāles priekšrocības…

3 komentāri “Pēdējais cēliens

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.