Rīgā ar bronzu kaklā

Artūrs Kangizers

Pēdējā spēlē mums ar 44:21 sagraujot “RTU-2” handbolistus, šovakar noslēdzās Rīgas čempionāts, kurā mēs, līdzīgi kā pērn, izcīnījām bronzas medaļas. Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts komandas jauneiguvums no Ludzas Kaspars Lisovskis, kurš turnīra laikā guva 22 vārtus.

Maču, kā jau spēles favorīti, pārliecinoši iesākām mēs, piektajā minūtē, pateicoties trīs Rolanda Ivanova vārtiem, izvirzoties vadībā ar 4:1. Arī turpinājumā situācija laukumā nemainījās – mēs droši turpināja apmētāt pretinieku komandas vārtsargu Madaru Razmu un, atpūtā ejot, nodrošināt visnotaļ komfortablo +13 (26:13).

Lai arī otrā puslaika sākumā “RTU-2” handbolisti spēja rezultāta starpību samazināt par diviem vārtiem (16:27), tomēr uz neko vairāk viesi nebija spējīgi. Komandas trenerim Jānim Žīdenam droši variējot ar sastāvu, tika palielināta rezultāta starpība, kas spēles beigās sasniedza 23 vārtus – 44:21.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 14/2 gūtajiem vārtiem bija no savainojuma atlabušais Rolands Ivanovs, ar sešiem precīziem raidījumiem atzīmējās Lauris Rūtiņš. “RTU-2” komandā 10/2 vārtus guva Andris Strazds, bet septiņus – Lauris Eglītis.

Par labākajiem čempionāta spēlētājiem katrā komandā tika atzīti – jau pieminētais Kaspars Lisovskis mūsu komandā, bet “RTU-2” – Ansis Bilkštis. Speciālbalva, kā jaunajam handbolistam, tika pasniegta arī mūsu līnijas spēlētājam Jurim Cīrulim, kurš šodien spēles protokolā atzīmējās ar vieniem gūtajiem vārtiem.

Rīgas čempionāts handbolā.
10. oktobrī.
LSPA – RTU-2 44:21 (26:13)

LSPA: R.Ivanovs 14/2, Rūtiņš 6, V.Borisenko 4, Veļikanovs 4, Meļņiks 3, Kurmēns 3, Vingris 3, Kangizers 2, Lisovskis 2, Demobvskis 1, Melnalksnis 1, Cīrulis 1. 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes, 7m 2/2
RTU-2: An.Strazds 10/4, Eglītis 7, Kohans 2, Maksimovs 2. 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes, 7m 4/4

4 komentāri “Rīgā ar bronzu kaklā

  1. Apsveicu LSPA komandu ar lielisku panākumu..
    Ierosinu raksta virsrakstā minēto vārdu “broznu” aizstāt ar “bronzu” :)

  2. Izskatās, ka Rūča tika tuvāk vārtiem par 15 metriem, ja jau salādēja tik daudz goliņus! ;)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.