Atkal ASK, atkal zaudējums

Kaspars Lisovskis

Latvijas čempionāta trešās kārtas spēlē šovakar piedzīvojām pirmo zaudējumu, LSPA sporta zālē ar 29:40 (12:21) piekāpjoties desmitkārtējiem Latvijas čempioniem “ASK-AB.LV”. Rezultatīvākais mūsu komandas sastāvā ar septiņiem gūtajiem vārtiem bija Kaspars Lisovskis (attēlā).

Maču pārliecinoši iesāka viesi, kuri pēc aizvadītajām piecām minūtēm bija izvirzījušies vadībā ar 5:1. Līdzīga rezultāta starpība turējās līdz pat puslaika vidum, kad, ASK handbolistiem gūstot trīs vārtus pēc kārtas, tā tika palielināta līdz astoņiem vārtiem (16:8). Divas minūtes pirms pirmā puslaika beigām pēc Kaspara Lisovska ceturtā precīzā metiena tika atkal atjaunots sešu vārtu deficīts, tomēr pēdējās divās minūtēs trīs zaudētie vārti, aizēnoja mūsu salīdzinoši labo spēli uzbrukumā.

Otro puslaiku ar vārtu birumu iesāka “ASK-AB.LV” handbolisti, 41. minūtē panākot lielāko pārsvaru spēlē +16 (31:15). Desmit zaudētājiem vārtiem mēs atbildējām ar sešiem pēc kārtas, samazinot savus “mīnusus” līdz desmit vārtiem (21:31). Astoņas minūtes līdz mača beigām, Artūram Buračevskim vārtos demonstrējot pateicīgu sniegumu, pēc Arta Kurmēna un Gunta Dembovska vārtiem vairs tikai -8 (26:34), tomēr prieki par salīdzinoši mazo rezultāta starpību bija īsi, jo pēdējās septiņās minūtes tika zaudētas ar 3:6, kā rezultāta pēc spēles beigu signāla tablo LSPA zālē demonstrēja vairs ne tik priecīgu skatu – 29:40.

Vēl bez Lisovska rezultatīvu spēli aizvadīja arī Rolands Ivanovs, kurš guva piecus vārtus, savukārt ar četriem precīziem metieniem izcēlās Guntis Dembovskis un Artis Kurmēns.

Līdz ar piedzīvoto zaudējumu tika zaudētās pozīcijas arī turnīra tabulā – pēc aizvadītajām trīs spēlēm ar četriem izcīnītajiem punktiem pašreiz ierindojamies ceturtajā vietā. Nākošo Latvijas čempionāta spēli mēs aizvadīsim 4. novembrī plkst. 11:30 Olimpiskajā sporta centrā Rīgā, tiekoties ar “LAT 88” handbolistiem.

Latvijas čempionāts handbolā.
28. oktobrī.
LSPA – ASK-AB.LV 40:29 (21:12)

LSPA: Lisovskis 7/1, R.Ivanovs 5, Kurmēns 4, Demobvskis 4, Vingris 3, Veļikanovs 2, V.Borisenko 1, Melnalksnis 1, Meļņiks 1, Liepiņš 1. 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes, 7m 2/1
ASK-AB.LV: Straume 6, Gremzde 5, Jurdžs 5, Kušners 4, Blūms 4, Glušaks 3, Vadzītis 3, Lilienfelds 3/2, Trifanovs 3, Dude 2, Borodovskis 2. 3 brīdinājumi, 10 soda minūtes, 7m 2/2