Normunds Blome (Foto: rekurzeme.lv)

Slikts otrais puslaiks, zaudējums Vaiņodē

Neveiksmīgi aizvadot otro puslaiku, Latvijas Virslīgas čempionāta otrajā mačā zaudējumu piedzīvoja “Celtnieks/LSPA” handbolisti, kuri ar 22:27 (13:11) izbraukumā piekāpās “HK Vaiņode”.

Arī pirmais puslaiks mūsu handbolistu izpildījumā nebija izcils. Mača sākumā, trīs vārtus gūstot Ričardam Jablonskim, izvirzījāmies vadībā ar 4:0. Jau puslaika vidū mājinieki rezultātu līdzsvaroja (6:6), tomēr puslaika otro pusi nedaudz veiksmīgāk aizvadīja mūsējie un devās atpūtā ar divu vārtu pārsvaru – 13:11. Lai arī tablo pēc pirmā puslaika vēstīja pozitīvu rezultātu, tomēr pārāk daudz neizmantojām savas iespējas uzbrukumā.

Pēc pārtraukuma Vaiņodes handbolistiem izdevās apturēt mūsu uzbrukumu. Pieļāvām vairākas kļūdas, kuras laukuma saimnieki pārvērta vārtu guvumos. Piecu minūšu laikā “HK Vaiņode” rezultātu izlīdzināja (14:14), pēc tam vairāk vadības grožus neatlaižot. “Celtnieks/LSPA” handbolistiem pakaļdzīšanos traucēja arī noraidījumi, kas ļāva mājiniekiem panākt pat deviņu (!) vārtu pārsvaru (26:17). Līdz spēles beigām nedaudz samazinājām rezultāta starpību, piedzīvojot sāpīgu zaudējumu ar 22:27.

Mūsējiem astoņus vārtus guva Ričards Jablonskis, piecus – Normunds Blome, bet četrus – Lauris Eglītis. Mājiniekiem septiņas reizes izcēlās Mārcis Ķergalvis, sešas – Artūrs Auders.

Savainojumu dēļ Vaiņodē mūsējiem nevarēja palīdzēt Artūrs Lazdiņš un Guntis Ciematnieks, savukārt šoreiz sastāvā pēc ilgāka laika bija Ukrainas handbolists Vladimirs Maslaks. Savu labāko sniegumu veselības problēmu dēļ šodien nevarēja demonstrēt Emīls Reniņš.

Nākamo spēli aizvadīsim jau 3. oktobrī Inčukalnā, kad plkst. 20:30 tiksimies ar “ASK/LU” handbolistiem. Mūsu nākamie pretinieki šodien nedaudz negaidīti ar 27:24 (14:13) pieveica “SK Latgols”.