Dāmas seko mūsu piemēram

LSPA meitenes

Arī dāmu handbola komanda sekoja mūsu sliktajam piemēram, pirmajā Latvijas virslīgas čempionāta pusfināla spēlē piedzīvojot zaudējumu, izbraukumā ar 27:30 (10:14) atzīstot “Jēkabpils SC” pārākumu.

Kau arī pieļāvām vairākas kļūdas un nerealizējām vairākus uzbrukumus, pirmajā spēles pusē labāk darbojāmies mēs. Mača rezultātu otrajā minūtē atklāja mūsu komandas ārējās līnijas spēlētāja Agrita Nardiševa, savukārt mājiniecēm jau no paša sākuma aktīvi darbojās Linda Brikmane, kura vairākas reizes pārspēja mūsu vārtsardzi Kristīni Klementjevu. Pirmais puslaiks noslēdzās ar mūsu četru vārtu pārsvaru (14:10).

Otrajā puslaika mājinieces demonstrēja daudz agresīvāku spēli, un tas ļāva viņām samazināt mūsu iekrāto pārsvaru. Gan nesaprašanās aizsardzībā, gan daudz nerealizētu metienu no ārējās līnijas un sešiem metriem lika trenerim mūsu trenerim 37. minūtē pieprasīt minūtes pārtraukumu. Diemžēl arī tas nelika komandai saņemties, piedzīvojot beigās zaudējumu ar 27:30.

Tomēr cerības iekļūt finālā, kurā pāra uzvarētājs divu spēļu summā tiksies ar Ludzas “GE Money Bank”, kas negaidīti pieveica pašreizējās čempiones un turnīra galvenās favorītes “Ogres SC”, vēl neesam zaudējušas. Atbildes spēle notiks 14. maijā plkst. 19:45 LSPA sporta zālē.

Latvijas virslīgas čempionāts.
Pusfināls.
11.maijs
Jēkabpils SC – LSPA 30:27 (10:14)

Jēkabpils SC: L.Brikmane 11/2, S.Kļaviņa, A.Veldze, S.Teicāne 5, I.Sasko 3, K.Kirejeva 1. 7m 4/2, 3 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
LSPA: A.Nardiševa 6, J.Stanovova 6/5, A.Strauta, E.Kiršteine 4, L.Eihvalde, D.Guseva 3, J.Suhoročenkova 1. 7m: 7/5, 3 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
Tiesneši: U.Dzērve/A.Rutkovskis