Uz Dobeli pēc uzvaras

Guntars, Artis, Raimonds

Pēc divu nedēļu pārtraukuma rītdien atsāksim dalību Latvijas čempionātā, NBS sporta zālē plkst. 13:30 tiekoties ar HK “S&A”. Dienu vēlāk plkst. 14 mūs sagaida daudz nopietnāks pārbaudījums izbraukumā pret Latvijas vicečempioniem Dobeles “Tenax” handbolistiem.

Mūsu komandā šonedēļ slimības dēļ pilnvērtīgi nevarēja trenēties Elvijs Borodovskis, kurš nespēlēs sestdien un, iespējams, arī svētdien. Pārējie spēlētāji ir kaujas gatavībā, lai beidzot no Dobeles atgrieztos ar uzvaru. Pērn dobelniekus izdevās uzvarēt divas reizes, taču ne reizi pretinieku laukumā.”Tenax” galvenajam trenerim izdevies saglabāt pagājušās sezonas komandas kodolu, papildinoties ar vairākiem gados jaunākiem spēlētājiem un 21 gadus veco vaiņodnieku Andi Grundmani.

Pret HK “S&A” handbolistiem, kas šogad atgriezās virslīgas čempionātā, gaidāma viegla spēle, taču mums attiecīgi jānoskaņojas, lai mierīgi  novest maču līdz uzvarai un nesanāktu tāda spēle kā pret “Stopiņu NHK” komandu.

7 komentāri “Uz Dobeli pēc uzvaras

1. tad kad jus nolaidisities no makonjiem tad varbut arii uzvaresiet..paaraak iedomiigi esat palikushi!!!!!!

2. bilde laba…tip Gunča saka kurmim:”ev, vecīt, nolaid rokas-paskat tač ko rāda tiesnesis…minūtes pārtraukums jau sācies, tu vēl aizsardzībā…un Raimi, tu ar vari nolaist!”:D

3. Edgar, kas tu tads esi? Nolaidies pats!!! Jo var gadities ka palidzesim!

4. iistais kursh ierunaajaas!!!!!!tew naw pohuj kas es esmu….. :D diezin vai tu man paliidzeesi…oooo uzraavaat ask vienreiz nu psc….esat vechi :D :D :D tenax vienu gadu 2x panjeema shos :D :D :D