Meļņiks debitē Latvijas izlasē

Kirils Meļņiks Latvijas izlasē

Mūsu kluba spēlētājs Kirils Meļņiks (attēlā pirmais no kreisās) šodien Rīgas Domes kausa izcīņā debitēja Latvijas pieaugušo izlasē, palīdzot latviešiem izcīnīt uzvaru ar 31:24 (15:13) pār Ukrainas valstsvienību. Mūsu handbolists laukumā izgāja otrā puslaika beigās un laukumā pavadīja nepilnas divas minūtes, spēles protokolā atzīmējoties ar vienu 2 minūšu noraidījuma, pēc kura nopelnīšanas laukumā vairs neizgāja.

Vienā no spēles epizodēm aizsardzībā Kirils nenostrādāja aizsardzībā, ļaujot ukraiņu handbolistam no kreisās malas pārspēt Helmutu Tihanovu, savukārt uzbrukumā debitants saņēma vien pāris piespēles no Ģirta Lilienfelda.

Rīt Latvijas izlase plkst. 19 Olimpiskajā sporta centrā Rīgā tiksies ar Baltkrieviju, bet pēdējā dienā 29. decembrī plkst. 12 tiksies ar Lietuvas handbolistiem.