Parādām raksturu Igaunijā

Raimonds Trifanovs (Foto: Sandra Škutāne)

Spēles gaitā atspēlējot astoņu vārtu deficītu, Baltijas līgas otrajā mačā cīnījāmies izbraukumā neizšķirti 37:37 (18:22) ar Igaunijas čempioniem “HC Kehra”.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm veiksmīgāk darbojās laukuma saimnieki, septītajā minūtē pirmo reizi iegūstot divu vārtu pārsvaru (7:5). Pēc tam neveiksmīgi aizsardzībā nospēlēja Artis Kurmēns un Guntars Lejnieks, ar īsu intervālu nopelnot divus noraidījumus. To igauņi veiksmīgi izmantoja, puslaika vidū iegūstot sešu vārtu pārsvaru (13:7), kuru pēc tam palielināja, gūstot trīs vārtus trīs minūtē, arī spēlējot līdzīgos sastāvos – 8:16.

Turpinājumā nesalūzām, bet spēlējām jau disciplinētāk, pakāpeniski samazinot rezultāta starpību. Pēdējās sekundēs -4 beidzot atjaunoja Guntars Lejnieks (18:22).

Pēc pārtraukuma sešu minūšu laikā izdevās beidzot samazināt rezultāta starpību līdz minimumam. Precīzi bija Raimonds Trifanovs, Oskars Arājs, Kaspars Lisovskis un Normunds Blome, 36. minūtē panākot vairs tikai 22:23. Puslaika vidū gan Kehras handbolistiem izdevās atkal atjaunot +5 (30:25), tomēr puslaika otrajā pusē veiksmīgi nospēlēja mūsu ārējie handbolisti. Četras minūtes pirms mača beigām Trifanovs beidzot izlīdzināja rezultātu (35:35), bet minūti pirms beigām Kurmēns jau izvirzīja mūs vadībā (37:36). Laukuma saimnieki 30 sekundes pirms beigām rezultātu izlīdzināja, bet mača izskaņā igauņi nospēlēja precīzāk neļaujot gūt vārtus – 37:37.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Raimonds Trifanovs, kurš guva astoņus vārtus. Septiņas reizes precīzs bija Oskars Arājs, bet pa sešreiz – Artis Kurmēns, Guntars Lejnieks un Kaspars Lisovskis.

24. oktobris.
HC Kehra – LSPA 37:37 (22:18)

Kehra: Māgi 10, Makejev un Kauge 6, Lind 5, Slastinovski 3, Eensalu 3/2, Glinkin 2, Lillsoo un Sirkas 1. 7 m: 2/2, 2 brīdinājumi, 10 soda minūtes.
LSPA: Trifanovs 8, Arājs 7, Lisovskis, Lejnieks un Kurmēns 6, Blome 3/2, Ērmanis 1. 7 m: 2/2, 3 brīdinājumi, 10 soda minūtes, 1 sarkanā kartīte (Lejnieks 3×2 min.).