Uzdevums izpildīts

Melnā armija

Latvijas virslīgas jauno sezonu sākām ar uzvaru, NBS sporta zālē ar 32:15 (16:7) pieveicot HK “S&A” handbolistus.

Spēli uzsākām lēnām, vairāk piedomājot pie aizsardzības, nevis vienkārši skrienot ātrajos uzbrukumos un gūstot vieglus vārtus. Spēles sākumā Edgars Vadzītis un Andis Ērmanis desmitajā minūtē panāca četru vārtu pārsvaru (5:1), kuru audzējām lēnām un pamatīgi. Jau pirms pārtraukuma ieguvām deviņu vārtu pārsvaru (16:7), kurš otrajā puslaikā izauga līdz 17 vārtiem (32:15). Jāatzīmē, ka īpaši labi aizsardzībā darbojāmies arī mazākumā, otrajā puslaika pirmajās 20 minūtēs ielaižot vien divas bumbas. Arī mūsu treneris Andris Molotanovs bija apmierināts ar mūsu spēli, sakot, ka mača uzdevums tika izpildīts.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Andis Ērmanis, kurš guva 7/2 vārtus, savukārt pretiniekiem piecas reizes precīzs bija Aigars Aņisimovs.

Latvijas čempionāts handbolā.
10. oktobris.
LSPA – HK S&A 32:15 (16:7)

LSPA: Ērmanis 7/2, Trifanovs 5, Vadzītis, Rūtiņš un Kurmēns 3, Blome, Arājs, Lejnieks, Lisovskis un Kiršteins 2, Broks 1. 7 m: 4/2, 1 brīdinājums, 8 soda minūtes.
S&A: Aņisimovs 5, Sakss un J. Kļaviņš 3, Beinārs 2, Strazdiņš un Ielejs 1. 7 m: 0/0, 3 brīdinājumi, 8 soda minūtes.
Tiesneši: E. Žabko/V. Jaškins

13 komentāri “Uzdevums izpildīts

1. doxy, izvēle kā un kur izmantot katru spēlētāju ir trenera kompetencē un HK-LSPA komanda viņam pilnīgi uzticas!

2. Jumorist! blin! Eglīte sanāca ka vienmēr laba!!!!!!!! Sveiciens mūsu komandas parādniekam Lazdiņam, blin!