Noslēdzam ar uzvaru

Rīgas čempioni!!!

Rīgas čempionātu noslēdzām ar uzvaru, pēdējā mačā LSPA sporta zālē “Stopiņu NHK”  vienību sagraujot ar 52:19 (27:9) un godam otro gadu pēc kārtas izcīnot galvaspilsētas meistarsacīkšu zelta medaļas.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm pēc Oskara Arāja, Arta Kurmēna, Guntara Lejnieka un Eināra Kiršteina vārtu guvumiem izvirzījāmies vadībā ar 4:0. Pēc tāda paša sižeta spēle risinājās arī atlikušajā laikā, kurā mēs pakāpeniski palielinājām rezultāta starpību, neatkarīgi no tā, kuri spēlētāji atradās laukumā. Līdz puslaika beigām ieguvām jau 18 vārtu pārsvaru (27:9), kuru pēc pārtraukuma palielinājām vēl par 15 vārtiem – 52:19.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Normunds Blome, kurš guva 10/2 vārtus, savukārt astoņas reizes precīzs bija Guntars Lejnieks. Pretiniekiem pa pieciem vārtiem guva Ivars Čerņavskis un Renārs Čerņevskis.

Aizvadītajās Rīgas atklātā čempionāta piecās spēlēs izcīnījām piecas uzvaras, pārliecinoši triumfējot visā turnīrā. Otro vietu izcīnīja “ASK” vienība, trešo “Jūrmalas sports”, ceturto “Stopiņu NHK”, piekto “RVR/Vangaži”, bet kopvērtējumu noslēdza “Jūrmalas sports-2” vienība.

Mūsu komandā par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Edgars Vadzītis, kurš piecās spēlēs guva 18 vārtus.

Nākošo spēli aizvadīsim jau sestdien 10. oktobrī, kad Latvijas virslīgas čempionāta pirmajā mačā NBS sporta zālē plkst. 19:10 tiksimies ar “HK S&A”  handbolistiem.

Rīgas atklātais čempionāts.
6. oktobris.
LSPA – Stopiņu NHK 52:19 (27:9)

LSPA: Blome 10/2, Lejnieks 8, Kurmēns un Ērmanis 6, Broks un Lisovskis 4, Trifanovs, Kiršteins un Vadzītis 3, Arājs un Rūtiņš 2, Politers 1. 3 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
Stopiņu NHK: I. Čerņavskis un Čerņevskis 5, Lazda 3, Ozoliņš un Kodaļevs 2, Ernestons 1, Pētersons 1/1. 7 m: 3/1, 2 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
Tiesneši: E. Žabko/V. Jaškins

Rīgas čempioni (Foto: Sandra Škutāne)

LSPA studenti - Rīgas čempioni! (Foto: Sandra Škutāne)

13 komentāri “Noslēdzam ar uzvaru

1. Noteikti vajag uzslavēt Norču. Tomēr ne katru spēli sanāk tik rezultatīvi nospēlēt un pie tam vēl ar tādu procentu!

2. nākamais mērķis-Studentu čempis…kā nekā svarīgākie mači studentam..;)