Latvijas čempioni!!!

Latvijas čempioni!! (Foto: Sandra Škutāne)

Pēdējā mačā NBS sporta zālē ar 38:19 (14:14) pieveicot “RTU” handbolistus, pēc 19 gadu pārtraukuma kļuvām par Latvijas čempioniem handbolā.

Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti (14:14) – pieļāvām daudz kļūdu, kamēr RTU labi izmantoja savas izdevības. Otrajā puslaikā fantastisku sniegumu demonstrēja mūsu vārtsargs Ivars Lācis, ielaižot vien piecus vārtus. Pakāpeniski jau no pirmajām minūtēm palielinājām pārsvaru un otrā puslaika vidū bijām sametuši tikpat vārtus, cik pirmajā puslaikā kopumā.

Demonstrējām disciplinētāku sniegumu, kas RTU vairs neļāva neko mainīt mača gaitā, līdz ar to pēc vairāku gadu pārtraukuma kļuvām par Latvijas čempioniem – 38:19. Desmit vārtus jauno čempionu labā mačā pret RTU guva Artis Kurmēns, pa sešiem sameta Edgars Vadzītis un Andis Ērmanis, bet četrus guva Oskars Arājs. RTU rindās pa pieciem vārtiem Laura Eglīša un Ulda Vilsona kontos.

Nedēļas nogalē priekšā svarīgas cīņas Baltijas līgas finālturnīrā Pilvē, kur būs jāspēlē ar Igaunijas un Somijas spēcīgākajām vienībām.

Latvijas čempionāts.
24. marts.
LSPA – RTU 38:19 (14:14)

LSPA: Kurmēns 10, Vadzītis 6, Ērmanis 6/2, Arājs 4, Politers 3, Lisovskis, Rūtiņš, Lejnieks un Blome 2, Broks 1.
RTU: Eglītis un Vilsons 5, Aiv. Strazds 3, R. Naglis 3/1, Akimovs 2, Ūdris 1.

9 komentāri “Latvijas čempioni!!!

1. he…tajās 900 sekundēs…pēc 37minūtēm Kurmis tā piemāna visu valsti..:D pat balstiņa nenotrīcēja..:D
    Raiti, ja vari, tad to momentu iemet Kurmim galerijā.>:)