2009./2010. gada rezultāti

Latvijas kausa izcīņa vīriešiem:

Datums Laiks Vieta Mājinieki Viesi Rezultāts
1. posms (divu spēļu summā)
07.04.10. 19:45 LSPA RTU LSPA 16:35
21.04.10. 19:45 LSPA LSPA RTU 38:26
Pusfināls
24.04.10. 18:00 Dobele Dobeles Tenax LSPA 28:35
Fināls
25.04.10. 14:00 Dobele LSPA HK ASK 36:31

Latvijas čempionāts vīriešiem:

Datums Laiks Vieta Mājinieki Viesi Rezultāts
10.10.09. 19:10 ASK LSPA HK S&A 32:15
17.10.09. 17:30 ASK HK ASK LSPA 25:32
31.10.09. 19:10 ASK LSPA Dobeles Tenax 30:24
7.11.09. 17:30 ASK LSPA Stopiņu NHK 52:23
15.11.09. 13:00 Spuņciemā Jūrmalas sports LSPA 26:38
21.11.09. 19:10 ASK LSPA Ogres SC 42:21
5.12.09. 13:00 Ludzā SK Latgols LSPA 29:49
6.12.09. 14:30 VEF RTU LSPA 28:40
12.12.09. 19:10 ASK LSPA Inčukalns-RVR 35:25
24.01.10. 15:00 Aizkrauklē HK S&A LSPA 17:40
6.02.10. 17:00 Ulbrokā Stopiņu NHK LSPA 27:40
17.02.10. 19:00 Dobelē Dobeles Tenax LSPA 38:34
20.02.10. 19:10 ASK LSPA Jūrmalas sports 37:26
28.02.10. 12:00 Ogrē Ogres SC LSPA 23:41
10.03.10. 19:45 ASK LSPA HK ASK 32:28
13.03.10. 17:30 ASK LSPA SK Latgols 46:31
20.03.10. 19:10 ASK Inčukalns-RVR LSPA 17:46
24.03.10. 19:45 ASK LSPA RTU 39:19

Latvijas čempionāts sievietēm:

Datums Laiks Vieta Mājinieki Viesi Rezultāts
7.10.09. 19:30 Ogrē Ogres SC LSPA 21:27
13.10.09. 19:30 LSPA LSPA Stopiņu NHK 28:21
21.10.09. 19:00 Dobelē Dobeles SS LSPA 21:37
29.10.09. 19:00 Jēkabpilī Jēkabpils/Skrīveri LSPA 21:23
1.11.09. 11:00 LSPA LSPA Ludzas SHK 42:29
3.11.09. 19:30 LSPA LSPA Ogres SC 34:21
10.11.09. 19:30 LSPA LSPA Dobeles SS 45:17
20.11.09. 18:15 Ulbrokā Stopiņu NHK LSPA 31:27
24.11.09. 19:30 LSPA LSPA Jēkabpils/Skrīveri 40:24
5.12.09. 14:40 Ludzā Ludzas SHK LSPA 30:31
31.01.10. 11:20 Ogrē Ogres SC LSPA 22:28
16.02.10. 19:45 LSPA LSPA Stopiņu NHK 32:34
14.03.10. 15:20 Dobelē Dobeles SS LSPA 23:36
20.03.10. 12:00 Jēkabpilī Jēkabpils/Skrīveri LSPA 24:39
28.03.10. 13:00 LSPA LSPA Ludzas SHK 39:28
Pusfināls (divu spēļu summā)
08.04.10 18:00 LSPA LSPA Ogres SC 31:24
10.04.10. 10:20 Ogrē Ogres SC LSPA 21:25
Fināls (līdz divām uzvarām)
16.04.10. 19:00 Ludzā Ludzas SHK LSPA 27:26
23.04.10. 18:20 LSPA LSPA Ludzas SHK 36:17
24.04.10. 10:00 LSPA LSPA Ludzas SHK 29:30

Baltijas līga vīriešiem:

Datums Laiks Vieta Mājinieki Viesi Rezultāts
21.10.09. 19:45 ASK LSPA Polva Serviti (EST) 24:35
24.10.09. 14:00 Kehrā HC Kehra (EST) LSPA 37:37
27.11.09. 19:00 ASK LSPA Dinamo (BLR) 30:36
28.11.09. 14:00 ASK Dinamo (BLR) LSPA 28:28
30.01.10. 19:10 ASK LSPA HC Kehra (EST) 39:28
7.02.10. 15:30 Riihimaen Riihimaen Cocks (FIN) LSPA 35:38
21.02.10. 18:00 Pilvā Polve Serviti (EST) LSPA 30:28
6.03.10. ASK ASK LSPA Riihimaen Cocks (FIN) 33:28
Finālturnīrs Pilvē
26.03.10. 19:00 Pilvē Polva Serviti (EST) LSPA 37:28
27.03.10. 15:00 Pilvē LSPA Riihimaen Cocks (FIN) 25:37

Rīgas atklātais čempionāts vīriešiem:

Datums Laiks Vieta Mājinieki Viesi Rezultāts
8.09.09. 19:45 LSPA LSPA RVR/Vangaži 45:20
15.09.09. 19:45 LSPA LSPA Jūrmalas Sports-2 39:13
26.09.09. 13:00 Spuņciemā Jūrmalas Sports LSPA 24:31
30.09.09. 19:45 ASK LSPA HK ASK 46:23
6.10.09. 19:45 LSPA LSPA Stopiņu NHK 52:19

2008./2009. gada sezonas rezultati

Atstāj komentāru:

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.