Ritvars Balceris

Trešais zaudējums pret Tenax

Diemžēl SynotTip Latvijas Handbola Virslīgas otro posmu mūsu “Celtnieks” vīri sāka ar zaudējumu, izbraukumā ar 27:36 (15:19) piekāpjoties līderiem Dobeles “Tenax”.

Trīs savstarpējās spēlēs SynotTip Virslīgā mūsu handbolisti pret dobelniekiem piedzīovjuši trīs zaudējumus.

Mačs iesākās neierasti rezultatīvi. Teju uz katru precīzu dobelnieku metienu arī mūsu handbolisti atbildēja ar vārtu guvumu, 22. minūtē pēc diviem Artūra Lazdiņa precīziem metieniem saglabājot rezultātu līdzsvarā – 13:13. Diemžēl pēdējās puslaika minūtes aizvadījām neveiksmīgi – mājinieki veica izrāvienu 6:2 un puslaika pārtraukumā devās ar četru vārtu pārsvaru – 19:15.

Pēc pārtraukuma mūsējiem vajadzēja deviņas minūtes, lai gūtu pirmos vārtus. Tikmēr dobelnieki šajā laika periodā guva vēl piecus vārtus, iegūstot komfortablo deviņu vārtu pārsvaru (15:24). Diemžēl atlikušajās 20 minūtēs mūsējiem neizdevās saasināt spēli un piedzīvojām zaudējumu ar 27:36.

Septiņus vārtus mūsējiem guva Artūrs Lazdiņš, bet četrus pievienoja Aleksejs Sasuļins. Dobelniekiem ar deviņiem precīziem metieniem izcēlās Kaspars Straume.

Turnīra tabulā ar trīs punktiem šobrīd ieņemam trešo vietu. Nākamo maču aizvadīsim jau trešdien, kad 15. februārī plkst. 20:15 O.Kalpaka RTDP sporta zālē spēlēsim ar “HK Ogre/Miandum”.