Ritvars Balceris (Foto: rekurzeme.lv)

Uzvara Ogrē nodrošina vietu četriniekā

Izbraukumā ar 33:27 (18:12) uzvarot “HK Ogre/Miandum”, mūsu “Celtnieks” handbolisti SynotTip Latvijas Handbola Virslīgā izcīnīja jau astoto uzvaru un nodrošināja vietu labāko četriniekā.

Mājinieki šo maču aizvadīja novājinātā sastāvā – dažādu iemeslu dēļ Ogrei nevarēja palīdzēt četri no sešiem rezultatīvākajiem spēlētājiem Artis Kurmēns, Uvis Strazdiņš, Jānis Avotiņš un Andris Pozņaks.

Mūsējiem padevās lielisks sākums, kurā ar ātro un pusātro uzbrukuma palīdzību devītajā minūtē ieguvām sešu vārtu pārsvaru – 7:1. Jau četrus vārtus šajā īsajā laikā posmā guva Ritvars Balceris.

Spēles gaitā iegūto pārsvaru ogrēniešiem izdevās nedaudz samazināt otrā puslaika beigās (26:23, 31:27), tomēr uzreiz vairāki bezatbildes vārti atkal rezultāta starpību palielināja un mūsējie izcīnīja uzvaru – 33:27.

Savu rezultatīvāko spēli Virslīgas karjerā, gūstot deviņus vārtus, aizvadīja 20 gadus vecais Ritvars Balceris. Astoņus vārtus pievienoja Artūrs Lazdiņš. Ogrēniešiem ar 12 precīziem metieniem izcēlās Artis Laganovskis.

Izcīnītie divi punkti ļāva turnīra tabulā pacelties uz otro vietu, kā arī trīs kārtas pirms posma beigām nodrošināt vismaz trešo vietu SynotTip Virslīgas pirmajā posmā. Tas ļaus otro apli uzsākt labāko četrinieku pulkā ar vismaz diviem punktiem.

Mūsu vīri nodrošinājuši arī dalību Latvijas Handbola federācijas kausa izcīņā.

Nākamajā nedēļas nogalē “Celtnieks” handbolisti dosies uz Igauniju, kur aizvadīs Baltijas līgas spēles ar Vīlandes un Kehras komandām.