Artūrs Lazdiņš (Foto: Kārlis Briedis)

Zaudējumi pret Ukrainas un Baltkrievijas klubiem

Brīvdienās mūsu “Celtnieks” handbolisti Salaspilī aizvadīja Baltijas līgas spēles, ciešot divus zaudējumus pret Ukrainas un Baltkrievijas klubiem, kuri gatavojas EHF kausa izcīņas 3. kārtas spēlēm.

Sestdien mūsu vīri tikās ar Ukrainas vicečempioniem “ZTR Zaporozhye”. Mača sākumā nonācām iedzinējos ar 3:11, tomēr puslaika otro nogriezni aizvadījām krietni veiksmīgāk un pārtraukumā devāmies vairs tikai ar divu vārtu deficītu – 14:16. Diemžēl otrajā puslaikā viesi ātri vien atjaunoja 6-7 vārtu pārsvaru, ko nosargāja līdz pat spēles beigām – 24:31.

Ar astoņiem vārtiem mūsējiem izcēlās Artūrs Lazdiņš, bet četras reizes precīzs bija Kaspars Lisovskis un Rihards Leja.

Dienu vēlāk turpat Salaspilī mūsējie tikās ar Baltkrievijas vicečempioniem Minskas SKA. Mača sākumā teicami realizējām savas iespējas uzbrukumā, izvirzoties vadībā ar 8:3. Tomēr turpinājumā viesi savu spēli uzlaboja, piespieda mūsējos kļūdīties un līdz pārtraukumam jau panāca desmit vārtu pārsvaru – 25:15. Arī pēc pārtraukuma spēles gaitu neizdevās lauzt un piedzīvojām zaudējumu ar 26:40.

Lielisks uzbrukumā bija Artūrs Lazdiņš, kurš atzīmējās ar 12 precīziem metieniem. Pa četriem vārtiem Laura Eglīša un Roberta Freiberga kontā.

Jāatzīmē, ka ar 33 vārtiem trīs mačos Artūrs Lazdiņš turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ieņem pirmo vietu. Turnīra tabulā ar diviem punktiem trīs mačos ieņemam piekto vietu A grupā.

Nākamo spēli mūsu handbolisti aizvadīs jau 16. novembrī, kad savā laukumā O.Kalpaka RTDP sporta zālē SynotTip Virslīgā plkst. 20:15 uzņems valsts čempionus Dobeles “Tenax”.