Ričards Jablonskis (Foto: Sandra Škutāne)

Noslēdzam gadu otrajā vietā

SynotTip Latvijas handbola Virslīgas otrā apļa pēdējā spēlē mūsu “Celtnieks” vīri ar 28:22 (16:12) pieveica “SK Latgols” un gadu noslēdza otrajā pozīcijā.

Pašā spēles sākumā mūsējie uz brīdi nokļuva iedzinēju lomā (1:2), taču ātri vien pārņēma iniciatīvu un vadību, puslaika gaitā iekrājot pat +6. Pirmās 30 minūtes “Celtnieks” noslēdza ar 16:12.

Otrā puslaika gaitā ludzāniešiem vairākkārt izdevās pietuvoties divu vārtu attālumā, tomēr izšķirošajos brīžos pārliecinošāku sniegumu demonstrēja “Celtnieks”, izcīnot uzvaru ar 28:22. Tas ļāva gadu ar 16 izcīnītajiem punktiem noslēgt otrajā pozīcijā aiz līderes Dobeles “Tenax”.

Gūstot 11 vārtus, rezultatīvāko spēli sezonā aizvadīja Artūrs Lazdiņš, savukārt četras reizes izcēlās Ričards Jablonskis, trīs – Vladimirs Maslaks. Viesiem piecus vārtus guva Raivis Gorbunovs.

Pirmo spēli 2016. gadā aizvadīsim 20. janvārī, kad savā laukumā O.Kalpaka RTDP sporta zālē plkst. 20:30 Baltijas līgā tiksimies ar “HK Ogre/Miandum”.

Nodrošinātā otrā vieta SynotTip Virslīgā pēc aizvadītajiem diviem apļiem ļāva “Celtnieks” vīriem izcīnīt vietu Latvijas Handbola federācijas kausa izcīņā. Pusfinālā mūsējie tiksies ar “Jūrmalas Sports”. Turnīrs notiks no 30. līdz 31.janvārim.

Latvijas 1.līgas čempionātā Riharda Lejas trenētie “Celtnieks Rīga-2” handbolisti ar desmit punktiem desmit mačos Rietumu grupā finišēja piektajā vietā. Līdz ar to nākamajā gadā mūsējie cīnīsies Gandarījuma kausā par 7.vietu, sacenšoties divos apļos ar ASK/LSPA-2, ONSC, Salaspils/Mērnieks ZM, RTU-seniori un MSĢ/LAT-2000.