Raitis Puriņš (Foto: Sandra Škutāne)

Rīgā – 5. septembrī, Latvijā – 16. septembrī

Mūsu “Celtnieks” handbolisti savu pirmo spēli Rīgas atklātajā čempionātā aizvadīs 5. septembrī plkst. 13:00 LSPA sporta zālē pret “MSĢ/LAT-98”, bet SynotTip Latvijas handbola Virslīgā – 16. septembrī savā laukumā plkst. 20:30 pret ASK/LSPA.

Rīgas atklātajā čempionātā mūsu vienība ielozēta B apakšgrupā kopā ar “HK Ogre/Miandum” un “MSĢ/LAT-98”. A apakšgrupā cīnīsies Dobeles “Tenax”, “Jūrmalas Sports” un ASK/LSPA. Grupu uzvarētāji 13. septembrī plkst. 14:00 ASK zālē Rīgā (Krustabaznīcas 9) cīnīsies par Rīgas atklātā čempionāta uzvarētāju titulu, bet divas stundas iepriekš turpat bronzas likteni izlems A un B apakšgrupu otro vietu ieguvējas.

Nedēļas sākumā “SynotTip” sporta bārs kļuva par Latvijas Virslīgas handbola čempionāta ģenerālsponsoru. Līdz ar to vīriešu čempionātu turpmāk sauks par SynotTip Latvijas handbola Virslīgu. Turnīrā šajā sezonā startēs astoņas komandas. “Celtnieks” un ASK/LSPA handbolistiem 16. septembrī būs gods aizvadīt pirmo sezonas spēli SynotTip Virslīgā.

Pērn Rīgas atklātajā čempionātā mūsu handbolisti izcīnīja trešo vietu, bet Latvijas Virslīgas čempionātā finišēja otrajā pozīcijā.

Kalendārs

Pirmo spēli Latvijas 1. līgas čempionātā mūsu “Celtnieks Rīga-2” handbolisti aizvadīs 3.oktobrī, kad LSPA sporta zālē plkst. 14:00 uzņems Dobeles/Tērvete. Ar pilnu spēļu kalendāru var iepazīties šeit.