Artūrs Lazdiņš (Foto: Sandra Škutāne)

Pussolis līdz pusfinālam

Latvijas Virslīgas čempionāta pirmajā ceturtdaļfināla mačā “Celtnieks/LSPA” handbolisti ASK sporta zālē Rīgā izcīnīja pārliecinošu uzvaru, sagraujot ASK/LU ar 33:19 (15:10). Sērijā līdz divām uzvarām mūsējie ir vadībā ar 1-0.

Pirmajās četrās minūtēs mūsējie guva četrus vārtus, izvirzoties vadībā ar 4:1. Daži sasteigti pozicionālie uzbrukumi ļāva mājiniekiem uz mirkli pat pārņemt vadību (5:4), taču mūsējie ātri atguvās un 20. minūtē Helmuts Tihanovs jau panāca “Celtnieks/LSPA” četru vārtu pārsvaru (10:6). Labi ASK/LU vienības vārtos darbojās Kaspars Piševs, kas arī neļāva līdz pārtraukuma sevišķi palielināt pārsvaru – 15:10.

Otrajā puslaika sākumā veicām izrāvienu 6:1, panākot jau desmit vārtu pārsvaru (21:11). Mājiniekiem izdevās vairākkārt samazināt rezultāta starpību līdz septiņiem vārtiem, taču pēdējās astoņas minūtes mūsējie atkal guva vairākus bezatbildes vārtus un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 33:19.

Ar astoņiem vārtiem mūsu komandā izcēlās Artūrs Lazdiņš, piecas – Vladimirs Maslaks, bet četras laukumā spēlējošais vārtsargs Helmuts Tihanovs. Mājiniekiem septiņus vārtus guva Emīls Reniņš.

Otro savstarpējo ceturtdaļfināla spēli mūsējie aizvadīs jau 26. martā plkst. 20:00 O.Kalpaka RTDP sporta zālē. Pāra uzvarētāja pusfinālā tiksies ar “Jūrmalas Sports” – “SK Latgols” dueļa spēcīgāko vienību. Šajā sērijā pirmajā spēlē Ludzā uzvaru svinēja mājinieki (26:22).