Pusfinālā pret Jūrmalas Sports

Latvijas Virslīgas čempionāta pusfināla sērijā “Celtnieks/LSPA” handbolisti tiksies ar “Jūrmalas Sports”, kas ceturtdaļfinālā ar 2-1 pārspēja “SK Latgols”. Pirmo maču aizvadīsim 8. aprīlī Spuņciemā.

“Jūrmalas Sports” regulāro turnīru noslēdza trešajā pozīcijā, tāpēc ceturtdaļfinālā tikās ar sesto vienību un pērnās sezonas bronzas medaļniekiem “SK Latgols”. Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Ludzā mājinieki uzvarēja ar 26:22, taču pārējās cīņās Spuņciemā uzvaras svinēja “Jūrmalas Sports” (23:19 un 37:19), kvalificējoties pusfinālam. Jūrmalniekiem šajos trīs mačos 29 vārtus guva Rolands Ivanovs.

Mūsējie ceturtdaļfināla duelī divās vieglās spēlēs ar 2-0 pārspēja ASK/LU.

Trīs regulārā turnīra spēlēs “Celtnieks/LSPA” pret jūrmalniekiem izcīnīja divas uzvaras (25:17 un 20:18), bet vienu reizi cīnījās neizšķirti – 21:21. Trīs mazrezultatīvas spēles, kurās izšķirošu nozīmi nospēlēja aizsardzība un vārtsargu sniegums. Šiem mačiem izslēgšanas turnīrā vairs nav nekāda nozīme.

Pirmo pusfināla spēli aizvadīsim 8. aprīlī plkst. 20:00 Spuņciemā, otro cīņu – 18. aprīlī plkst. 19:30 O.Kalpaka RTDP sporta zālē, bet trešo, ja nepieciešams, turpat dienu vēlāk plkst. 18:00. Sērijā cīņa ritēs līdz divām uzvarām.

Otrajā pusfināla pārī tiksies abas pērnā gada finālistes Dobeles “Tenax” un “HK Ogre/Miandum”. Ogrēnieši savā ceturtdaļfināla sērijā ar 2-0 pārspēja “HK Vaiņode”, savukārt dobelnieki šī kārta bija brīva.