Edgars Iljinihs (Foto: Sandra Škutāne)

Viegli uzvaram LAT-98

Nespēlējot vairākiem pamatsastāva spēlētājiem, Latvijas Virslīgas čempionātā “Celtnieks/LSPA” ar 36:24 (18:11) pirmdien pieveica “LAT-98” vienību. Tā mūsējiem bija 11. uzvara turnīrā.

Dažādu apstākļu dēļ mūsējiem nevarēja palīdzēt Artūrs Lazdiņš, Roberts Freibergs, Normunds Blome, Ričards Jablonskis un Lauris Rūtiņš, taču tas tāpat netraucēja spēli iesākt ļoti pārliecinoši.

Ar jubilāru Artūru Buračevski vārtos puslaika vidū mūsējie bija izvirzījušies vadībā ar 10:1. Turpinājumā “LAT-98” handbolisti atguva vārtu garšu un līdz pārtraukumam nedaudz samazināja starpību – 18:11.

Arī otrajā puslaikā mūsējie turpināja demonstrēt iesākto sniegumu. Daudz spēlēja 16-18 gadus vecie Edgars Iljinihs, Roberts Arājs, Dmitrijs Petuhovs un Helvijs Bunkus, nodrošinot “Celtnieks/LSPA” pārliecinošu uzvaru ar 36:24.

Ar astoņiem gūtajiem vārtiem rezultatīvākais bija Edgars Iljinihs, sešas reizes izcēlās Aivars Čikuts, piecas – Vladimirs Maslaks. Viesu sastāvā pa sešiem vārtiem guva Kristers Rihards Ozols un Artis Križjus.

Nākamo maču aizvadīsim 26. janvārī, kad savā laukumā O.Kalpaka RTDP sporta zālē plkst. 20:30 Latvijas Virslīgas čempionātā uzņemsim “Jūrmalas Sports”. Turnīra tabulā ar 22 punktiem 14 spēlēs “Celtnieks/LSPA” ieņem otro vietu.