Lauris Rūtiņš (Foto: Sandra Škutāne)

Pamatīga sakāve pret Dobeles Tenax (+video)

Diemžēl svētdien “Celtnieks/LSPA” handbolisti savā laukumā Rīgā piedzīvoja jau trešo zaudējumu Latvijas Virslīgas čempionātā, otro reizi turnīrā piekāpjoties čempioniem Dobeles “Tenax” – 15:30 (9:13).

Maču ar vārtu guvumu iesāka mūsu Artūrs Lazdiņš, taču turpinājums tam nebija. Viesi pārņēma spēles grožus savā varā, izvirzoties vadībā ar 7:1. Straujo “Tenax” uzbrukumu izdevās apturēt vien puslaika beigās, kad no 3:12 pratām samazināt rezultāta starpību līdz četriem vārtiem – 9:13. Jāuzslavē Lauris Rūtiņš, kurš, saspēlējoties ar Robertu Freibergu, nopelnīja vairākus 7 metru soda metienus.

Diemžēl pēc pārtraukuma situācija laukumā nemainījās. Mūsējiem lielas problēmas sagādāja “Tenax” aizsardzības pārvarēšana, bet beigās arī Ivara Lāča izveidotais mūris vārtos. Jau puslaika vidū viesi panāca desmit vārtu pārsvaru (13:23), bet līdz beigu signālam sagādāja pamatīgu sagrāvi – 15:30. Pēdējās desmit minūtēs vēl nerealizējām arī divus 7 metru soda metienus… Bāla spēle mūsu handbolistu izpildījumā. No šādiem mačiem jāmācās, lai turpmāk varētu spēlēt tikai labāk.

Ar sešiem gūtajiem vārtiem rezultatīvākais mūsu komandā bija Lauris Rūtiņš, trīs reizes izcēlās Artūrs Lazdiņš, divas – Lauris Eglītis. Dobelniekiem astoņus vārtus guva Nils Kreicbergs, četrus – Ēriks Blūms un Arvis Juzups.

Gads jānoslēdz uz pozitīvas nots. Jau trešdien plkst. 19:30 izbraukumā Latvijas Virslīgas čempionātā pirmo reizi tiksimies ar “HK Ogre/Miandum” handbolistiem.