Roberts Freibergs (Foto: Sandra Škutāne)

Izcīnām pirmo uzvaru Baltijas līgā (+foto un video)

“Celtnieks/LSPA” handbolisti šodien O.Kalpaka RTDP sporta zālē izcīnīja pirmo uzvaru Baltijas līgas Izaicinājuma kausā, ar 36:29 (20:11) pieveicot Minskas “HC Vitjaz”. Jau rītdien plkst. 13:30 turpat tiksimies ar Igaunijas “Viljandi HC”.

Jau pirmajā puslaikā mūsu komandai, lieliski aizvadot pēdējās desmit minūtes, izdevās iegūt deviņu vārtu pārsvaru (20:11). Ar Artūru Lazdiņu uzbrukuma smailē lieliski izmantojām pretinieku noraidījumus, kas arī bija galvenais iemesls tik lielai rezultāta starpībai.

Uzreiz pēc pārtraukuma Ričardam Jablonskim izdevās iegūt jau +10 (22:12). Tomēr ar to spēle vēl nebija galā – mūsu uzbrukums sāka buksēt, bet Minskas handbolisti realizēja vairākus ātros uzbrukumus un sāka deldēt vārtu starpību. Astoņas minūtes pirms spēles beigām rezultāta starpību viesi samazināja vairs tikai līdz diviem vārtiem (26:28), taču tas bij viss. Atkal “Celtnieks/LSPA” handbolistiem izdevās aizvadīt rezultatīvu puslaika izskaņu un nodrošināt uzvaru – 36:29.

Uzbrukumā mūsējiem šodien dominēja Artūrs Lazdiņš, kurš guva 17 vārtus. Astoņas reizes, pateicoties labām rezultatīvām piespēlēm, izcēlās līnijas spēlētājs Roberts Freibergs. Ar 41 gūtajiem vārtiem Lazdiņš šobrīd ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs.

FOTOGALERIJA

Jau svētdien plkst. 13:00 “Celtnieks/LSPA” O.Kalpaka RTDP sporta zālē tiksimies ar Igaunijas “Viljandi HC”. Igauņi sestdien ar 24:29 (14:15) zaudēja Latvijas čempioniem Dobeles “Tenax”.

Piektdien “Celtnieks/Vangaži” handbolisti Inčukalnā izcīnīja jau trešo uzvaru pēc kārtas Latvijas 1.līgas čempionātā – 32:24 (17:8) pret “Jūrmalas Sports-2”. Mūsējiem astoņus vārtus guva Edgars Iljinihs, septiņus – Artūrs Kļaviņš.

Gadu ar uzvaru Latvijas Virslīgas čempionātā sievietēm noslēdza LSPA dāmas, ar 24:22 (9:9) izbraukumā sestdien pieveicot čempiones Stopiņu NHK. Septiņus vārtus LSPA labā guva Agrita Nardiševa, bet piecus – Ineta Makņa.