Vladimirs Maslaks (Foto: Sandra Škutāne)

Interesantā cīņā uzvaram arī Jūrmalas Sports

“Celtnieks/LSPA” šodien O.Kalpaka RTDP sporta zālē izcīnīja jau sesto uzvaru Latvijas Virslīgas čempionātā, otro reizi turnīrā pieveicot “Jūrmalas Sports” handbolistus ar 20:18 (9:10).

Arī šodien spēli veiksmīgāk iesāka viesi, izvirzoties sestajā minūtē vadībā ar 3:1. Mūsējiem pēc diviem Artūra Lazdiņa precīzajiem metieniem ātri vien izdevās panākt līdzsvaru (4:4), bet vēl pēc diviem Edgara Iljiniha un Laura Rūtiņa precīzajiem raidījumiem 22. minūtē izvirzījāmies arī vadībā – 8:7. Diemžēl neveiksmīgi aizvadīja pēdējās mača minūtes, ļaujot jūrmalniekiem pārņemt vadību – 10:9.

Otro puslaiku iesākām ar dzelžainu aizsardzību. Raitis Puriņš savos vārtos pirmajās 16 minūtēs ielaida tikai vienus vārtus, kamēr pretējā laukuma pusē “Celtnieks/LSPA” handbolisti labāk spēlēja uzbrukumā un izvirzījās piecu vārtu vadībā ar 16:11. Astoņas minūtes pirms spēles beigām “Jūrmalas Sports” prata samazināt starpību līdz diviem vārtiem (16:18), tomēr, spītējot noraidījumiem, mūsējie prata veiksmīgi aizvadīt mača izskaņu un nosargāt svarīgu uzvaru ar 20:18.

Pa četriem vārtiem “Celtnieks/LSPA” labā šodien guva Artūrs Lazdiņš, Vladimirs Maslaks un Lauris Rūtiņš, bet trīs reizes izcēlās Guntis Ciemantieks. Pretiniekiem piecus precīzus metienus izdarīja Uldis Lībergs, četrus – Edvīns Latkovskis.

Izcīnītā uzvara “Celtnieks/LSPA” ļāva turnīra tabulā ar 12 punktiem astoņās spēlēs nostiprināties otrajā vietā. Nākamo spēli Latvijas Virslīgas čempionātā aizvadīsim 28. novembrī, kad O.Kalpaka RTDP sporta zālē plkst. 20:30 uzņemsim “HK Vaiņode”.