Roberts Freibergs uzbrukumā cīnās ar Oskaru Arāju (Foto: handbols-dobele.lv)

K.Vītola piemiņas kausā otrā vieta

Starptautiskajā “K.Vītola piemiņas kauss” turnīrā Dobelē vīriešu komanda “Celtnieks/LSPA” piedzīvoja vienu zaudējumu un izcīnīja divas uzvaras, kopvērtējumā finišējot otrajā pozīcijā.

Piektdien, aizvadot labu pirmo puslaiku, diemžēl ar 20:28 (13:10) zaudējām Latvijas čempioniem Dobeles “Tenax”. Otrajā puslaikā pirmajās 15 minūtēs guvām tikai vienus vārtus, kamēr dobelnieki jau bija pārņēmuši vadību un finālā tikai nostiprināja uzvaru.

Sestdien rīta spēlē diezgan pārliecinoši ar 26:19 (16:13) pieveicām Lietuvas čempionus Klaipēdas “Dragunas”. Lielisku maču, gūstot astoņus vārtus, aizvadīja līnijas spēlētājs Roberts Freibergs, kuram ar skaistām piespēlēm asistēja Lazdiņš un Maslaks.

Vakara spēlē sīvā cīņā ar 25:24 (16:13) pārspējām valsts vicečempionus “HK Ogre/Miandum”. Izšķirošajos brīžos uzbrukumā neapturams bija Lauris Eglītis, kura kontā seši gūti vārti.

Šajā turnīrā “Celtnieks/LSPA” galvenā trenera amatā debitēja Arnis Butans, kā arī spēlētāji Vladimirs Maslaks, Ričards Jablonskis, Igors Ignatjevs, Viktors Petkuns, Artūrs Kļaviņš un Dmitrijs Petuhovs. No jaunajiem spēlētājiem vislabāk sevi parādīja kreisās malas spēlētājs Ignatjevs.

Pārliecinoši līdera lomu apliecināja Artūrs Lazdiņš un jaunais Ukraiņu handbolists Vladimirs Maslaks, bet lielisku precizitāti uzbrukumā demonstrēja Roberts Freibergs (14 vārti). Labu sniegumu vārtos demonstrēja arī abi vārtsargi Raitis Puriņš un Helmuts Tihanovs.

Celtnieks/LSPA

Pirmo oficiālo spēli Rīgas atklātajā čempionātā “Celtnieks/LSPA” aizvadīs 7. septembrī plkst. 18:00 izbraukumā pret “HK Ogre/Miandum”.

Arī LSPA sieviešu handbola klubs izcīnīja otro vietu starptautiskajā turnīrā “Egle-40”, piekāpjoties tikai turnīra galvenajām favorītēm “Košcieržyna UKC PCM” no Polijas. Pirms tam tika izcīnītas uzvaras pār abām Lietuvas komandām – “Šviesa Egle” (31:16) un “Kauno Širšes Gaja”. Rezultatīvākā turnīrā bija Linda Brikmane, kura trijās spēlēs izcēlās ar 20 vārtu guvumiem. 12 vārtu guvumi Kristīnei Kirejevai, 11 – Egitai Kiršteinei.