Sākam cīņu par pusfinālu

LSPA/NB SAN (Foto: Sandra Škutāne)

Sestdien plkst. 14:00 ASK sporta zālē aizvadīsim pirmo Latvijas Virslīgas čempionāta ceturtdaļfināla spēli, tiekoties ar “HK Vaiņode” handbolistiem.

Vaiņodes vienība pirmo turnīra apli noslēdza labāko četriniekā, uzreiz nodrošinot vietu ceturtdaļfinālā, savukārt mūsu komandai par iekļūšanu tajā bija jācīnās turnīra vājāko komandu grupā. Otro posmu mūsu pretinieki noslēdza ceturtajā vietā, bet mēs – piektajā.

Šajā sezonā ar “HK Vaiņode” handbolistiem esam tikušies vienu reizi, pirmā apļa spēlē piedzīvojot zaudējumu ar 29:37.

Pirms šīs spēles mūsu komandas sastāvu papildinājuši četri handbolisti Mareks Černousovs, Edvīns Latkovskis, Roberts Freibergs un Māris Grēberis. Darbam ar komandu esam piesaistījuši arī Latvijas izlases treneri Dmitriju Bražņikovu. Darīsim visu, lai jau šajā sezonā atgūtu Latvijas čempiontitulu.

Pirmo spēli kopš februāra sākuma sestdien mūsu sastāvā aizvadīs Andis Ērmanis, taču diemžēl komandai personīgu iemeslu dēļ nevarēs palīdzēt jaunpienācējs Mareks Černousovs.

Atbildes spēli aizvadīsim 20. aprīlī Vaiņodē. Finālā, kur būs jātiekas ar regulārā turnīra spēcīgāko komandu “SK Latgols”, iekļūs vienība, kas uzvarēs divu spēļu summā.