Pārliecinoši uzvaram Ogri

Lauris Eglītis (Foto: Ritvars Raits)

Latvijas Virslīgas čempionāta regulārā turnīra pēdējā spēlē šovakar ASK sporta zālē izcīnījām pārliecinošu uzvaru, ar 41:23 (23:11) sagraujot “HK Ogre” handbolistus.

Vēl spēles desmitajā minūtē tablo vēstīja neizšķirtu rezultātu (5:5), taču  mūsējie veica izrāvienu 9:2 un 17. minūtē jau panāca +7 (14:7). Līdz puslaika beigām rezultātu gandrīz dubultojām – 23:11.

Otrajā puslaikā pretiniekiem neļāvām lauzt spēles gaitu un finālā izcīnījām pārliecinošu uzvaru ar 41:23.

Mūsu komandā pa astoņiem vārtiem guva Lauris Eglītis (rezultatīvākā spēle sezonā) un Artis Laganovskis, piecas reizes izcēlās Rihards Leja un Artis Kurmēns. Viesiem 11 vārtus guva Arvis Laganovskis.

Video no spēles pieejams šeit.

Nākamo spēli aizvadīsim 13. aprīlī, kad ASK sporta zālē plkst. 14:00 Latvijas Virslīgas čempionāta pirmajā ceturtdaļfināla spēlē tiksimies ar “HK Vaiņode” vienību.