Noslēdzam ar zaudējumu

Rihards Leja (Foto: Ritvars Raits)

Arī pēdējā Baltijas līgas spēlē šajā sezonā piedzīvojām zaudējumu, ASK sporta zālē ar 28:35 (14:20) atzīstot Klaipēdas “Dragunas” handbolistu pārākumu.

Pēc līdzīga sākuma (7:8), mūsējie slikti aizvadīja puslaika vidu, kad Klaipēdas handbolisti guva vairākus vārtus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 15:9. Ar tādu pašu pārsvaru arī noslēdzās puslaiks – 14:20.

Pēc pārtraukuma viesi uz mirkli arī panāca +12 (32:20), tomēr līdz mača beigām, izmantojot skaitlisko vairākumu, pratām samazināt rezultāta starpību līdz septiņiem vārtiem – 28:35. Līdz ar to šajā Baltijas līgas sezonā 14 spēlēs neizcīnījām nevienu punktu, turnīru noslēdzot pēdējā astotajā vietā.

Mūsējiem pa pieciem vārtiem guva Rihards Leja un Artis Laganovskis, bet četrus – Emīls Reniņš.

Nākamo spēli aizvadīsim 24. martā, kad Latvijas Virslīgas čempionāta pēdējā regulārā turnīra mačā plkst. 17:30 ASK sporta zālē uzņemsim “HK Ogre” vienību. Šo spēli video tiešraidē demonstrēs Sportacentrs TV.