Desmitā uzvara (+video)

Normunds Blome (Foto: Romualds Vambuts, sporatcentrs.com)

Ar 47:33 (20:20) šovakar ASK sporta zālē pieveicot “RVR/Garšu darbnīca” handbolistus, Latvijas Virslīgas čempionātā izcīnījām jau desmito uzvaru.

Spēli iesākām ļoti pavirši, ļaujot lielāko daļu no pirmā puslaika vadībā būt “RVR/Garšu darbnīca” handbolistiem. Tikai otrajā puslaikā pratām sakārtot savu spēli un finālā izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 47:33 (20:20).

Mūsu komandā desmit vārtus guva Normunds Blome, deviņus – Artis Laganovskis, bet septiņas reizes izcēlās Helmuts Tihanovs (spēlēja laukumā) un Lauris Eglītis. Vārtus guva visi mūsu komandas handbolisti. Pretiniekiem astoņas reizes atzīmējās Pēteris Trojanovskis, bet septiņas – Toms Šibins.

Pēdējo Latvijas Virslīgas čempionātā regulārā turnīra spēli aizvadīsim 24. martā, kad plkst. 17:30 ASK sporta zālē spēlēsim ar “HK Ogre”. Neskatoties uz šīs spēles iznākumu, jau zināms, ka ceturtdaļfinālā tiksimies ar “HK Vaiņode”. Turpretī nākamo spēli aizvadīsim jau 14. martā, kad plkst. 19:50 ASK sporta zālē Baltijas līgas mačā tiksimies ar Dobeles “Tenax” vienību.

10. marts.
RVR/Garšu darbnīca – LSPA/NB SAN 33:47 (20:20)
RVR/Garšu darbnīca: Trojanovskis 8, Šibins 7/3, Grēvelis 6, Strautnieks, Smagars un Nazarenko 3, Lukašēvičs 3/2.
LSPA/NB SAN: Blome 10, Laganovskis 9, Eglītis un Tihanovs 7, Čikuts 5, Lazda 5/1, Leja 2, Lejnieks un Puriņš 1.

15 komentāri “Desmitā uzvara (+video)

1. Uzdevums izpildīts…plezīrs beidzies… rīt atpakaļ kastē :) Paldies

2. :)
    To Imants
    Saspēles vadītājam jāvada saspēle… vārtus gūst pārējie komandas biedri… šodien biju biedrs ar #30

3. Nuja, bet ja saspelnieks nemet golus, tad musdienu handbola uzvaret nevar… :)
    Apsveicu Norchu ar 10 vartiem! ;)
    Tiekamies 6dien pec speles! ;)

4. Mūsu komandā desmit vārtus guva Normunds Blome, bet septiņas reizes izcēlās Helmuts Tihanovs (spēlēja laukumā) un Lauris Eglītis