Zaudējums Ogrē

Rihards Leja (Foto: Ritvars Raits)

Diemžēl divām spēlēm divās dienās pietrūka spēks, tāpēc Latvijas Virslīgas čempionāta spēlē piedzīvojām piekto zaudējumu, ar 28:33 (14:17) izbraukumā atzīstot “HK Ogre” pārākumu.

Atšķirībā no piektdienas spēles ar RTU, mūsējiem šodien varēja palīdzēt Normunds Blome.

Mača sākumā ar 3:1 vadībā izvirzījās ogrēnieši, tomēr spējām savākties un pēc vairākiem Arta Laganovska un Edgara Vimbuļa precīzajiem metieniem 13. minūtē jau izvirzījāmies vadībā ar 7:6.

Turpinājumā pieļāvām vairākas kļūdas uzbrukumā, kuras mājinieki pārvērta gūtajos vārtos un izvirzījās atkal vadībā – 11:7. Līdz puslaika beigām mūsējiem izdevās rezultāta starpību samazināt līdz trīs vārtiem – 14:17.

Jau otrā puslaika sākumā, pateicoties Riharda Lejas, Aivara Čikuta un Normunda Blomes rezultativitātei, mūsējie panāca izlīdzinājumu – 18:18. Taču veiksmīgi iesākto sniegumu neizdevās turpināt un puslaika vidū “HK Ogre” pēc Arvja Laganovska precīzā metiena panāca +6 (27:21). Mūsējie nepadevās un ar Lauri Rūtiņu un Arti Laganovski priekšgalā sešas minūtes pirms spēles beigām samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem (27:29).

Diemžēl pēdējās minūtes nospēlējām pārāk sasteigti un neprecīzi, piedzīvojot zaudējumu ar 28:33.

Mūsējiem septiņus vārtus guva Rihards Leja, bet sešas reizes izcēlās Artis Laganovskis. Mājiniekiem 14/4 vārtus guva Arvis Laganovskis, bet astoņus – Arnolds Straume.

Nākamo spēli aizvadīsim 16. februārī, kad Baltijas līgas ietvaros izbraukumā tiksimies ar Igaunijas “Polva Serviti”.

9. februāris.
HK Ogre – LSPA/NB SAN 33:28 (17:14)
Ogre: Laganovskis 14/4, Straume 8, Dravnieks 6, Želna 2, Pozņaks, Bauze un Avotiņš 1.
LSPA/NB SAN: Leja 7, Laganovskis 6, Blome 5, Rūtiņš 5/2, Vimbulis 4, Čikuts 1.

2 komentāri “Zaudējums Ogrē

1. Rītdien, spriežot pēc kalendāra, spēle Baltijas līgā, bet OFICIĀLA kluba mājaslapa klusē… Arī federācijas lapā klusums…

2. Kalendāri nekur netiek slēpti un publicēti jau sen, nav sanācis vienkārši uzrakstīt.