Principiāla cīņa Spuņņciemā

Guntars Lejnieks (centrā, Foto: Ritvars Raits)

Svētdien plkst. 13:00 Spuņņciemā aizvadīsim trešo spēli šajā gadā, Latvijas Virslīgas čempionāta mačā tiekoties ar “Jūrmalas Sports” handbolistiem.

Sezonas pārtraukumā tieši uz “Jūrmalas Sports” vienību pārgāja divi mūsu komandas spēlētāji Mareks Černousovs un Jānis Šteinbergs.

Gada pirmajās spēlēs gan mēs, gan jūrmalnieki esam spēlējuši ar tiem pašiem pretiniekiem “RVR/Garšu darbnīca” un “RTU”. Mūsu kontā ir uzvara pār abām šīm komandā, savukārt “Jūrmalas Sports” izcīnīts panākums pār “RVR/Garšu darbnīca”, bet spēlēts neizšķirts ar “RTU”.

Svētdien centīsimies turpināt iesākto uzvaras sēriju, lai varētu pārliecinoši iekļūt turnīra ceturtdaļfinālā.