Zaudējums arī Kauņai (+video)

Arī piektajā Baltijas līgas spēlē diemžēl piedzīvojām zaudējumu, savā laukumā ar 24:35 (12:16) atzīstot Kauņas “Granitas” pārākumu.

Maču iesākām pagalam neveiksmīgi, pirmajās 14 minūtēs gūstot tikai divus vārtus un nonākot zaudētājos ar 2:8. Savu sniegumu uzlabojām puslaika otrajā pusē, kad no 6:12 samazinājām rezultāta starpību 25. minūtē līdz diviem vārtiem – 10:12. Diemžēl līdz pārtraukumam lietuvieši rezultāta starpību palielināja līdz četriem vārtiem – 12:16.

Pēc pārtraukuma “Granitas” handbolisti turpināja palielināt savus plusus, piecu minūšu laikā jau panākot +9 (22:13). Turpinājumā viens no lietuviešu handbolistiem, gūstot vārtus, kontaktā ar vairākiem mūsu spēlētājiem guva savainojumu, tāpēc spēle uz ilgāku laiku tika apturēta, gaidot neatliekamo medicīnisko palīdzību. Pēc tam spēles gaita nemainījās un mūsu vienība piedzīvoja zaudējumu ar 24:35.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar septiņiem gūtajiem vārtiem bija Andis Ērmanis, bet sešas reizes atzīmējās Rihards Leja.

Nākamo spēli Baltijas līgā aizvadīsim 9. decembrī, kad ASK sporta zālē plkst. 16:00 uzņemsim Igaunijas “Polva Serviti” vienību. Bet jau ceturtdien, 22. novembrī plkst. 19:50 ASK sporta zālē Latvijas Virslīgas čempionāta mačā tiksimies ar “ASK/LU” vienību.