Zaudējums Ludzas handbolistiem

Diemžēl spēlē ar “SK Latgols” handbolistiem ASK sporta zālē piedzīvojām pirmo zaudējumu Latvijas Virslīgas čempionātā ar 23:27 (11:13) atzīstot pretinieku pārākumu.

Lai arī pirmos vārtus mūsu komandas labā un spēlē guva Artis Laganovskis, tomēr nākamajās desmit minūtēs praktiski netikām cauri viesu aizsardzībai. Bet tās bumbas, kas tika līdz vārtiem – atsita “SK Latgols” vārtsargs Gatis Kozlovs.

Tikmēr ludzānieši guva sešus vārtus pēc kārtas, desmitajā minūtē izvirzoties vadībā ar 6:1. Mēs tā arī nespēja atrast savu spēli ne uzbrukumā, ne aizsardzībā, ļaujot “SK Latgols” 22. minūtē pēc kārtējā Austra Tuminska metiena jau panākt astoņu vārtu pārsvaru (11:3). Mēģinājām izgāzto ūdeni sasmelt – pēdējās puslaika minūtēs realizējām vairākus pusātros uzbrukumus un guva astoņus vārtus, līdz puslaika beigām samazinot rezultāta starpību līdz diviem vārtiem – 11:13.

Uzreiz pēc pārtraukuma Austris Tuminskis un Kaspars Lisovskis atjaunoja “SK Latgols” piecu vārtu pārsvaru (17:12). Mēs individuāli lielāko daļu no puslaika sedzām Kasparu Lisovski, tomēr mūsu aizsardzība netika galā ar aktīvo Austri Tuminski.

Vairākkārt paši nerealizēja labas vārtu gūšanas iespējas, bet viesi prata saglabāt piecu vārtu pārsvaru arī puslaika vidū (21:16). Četras minūtes līdz mača beigām Vitālijs Borisenko viesiem jau panāca +7 (27:20), izšķirot mača likteni. Pēdējās minūtēs mums tikai nedaudz izdevās samazināt rezultāta starpību, piedzīvojot zaudējumu ar 23:27.

Mūsējiem piecus vārtus guva pirmo spēli aizvadījušais Lauris Rūtiņš, bet četrus – Mareks Černousovs. Uzvarētājiem deviņus vārtus guva Austris Tuminskis, bet septiņus – Ivars Brics.

Ņemot vērā Latvijas valstsvienības spēles 2014. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, nākamo spēli Latvijas Virslīgā aizvadīsim tikai 11. novembrī, kad ASK sporta zālē plkst. 17:30 spēlēsim ar “Jūrmalas Sports”.