Uzvaram puslaiku, zaudējam spēli

Aizvadot lielisku pirmo puslaiku, tomēr otrajā Baltijas līgas spēlē cietām smagu zaudējumu, ar 25:38 (16:13) savā laukumā atzīstot Somijas “Riihimaen Cocks” pārākumu.

Spēli iesākām lieliski – labi spēlējām aizsardzībā, kā arī uzbrukumā izmantojām savas vārtu gūšanas iespējas, desmitajā minūtē pēc Anda Ērmaņa precīzā metiena iegūstot +5 (7:2). Labā spēle aizsardzībā ļāva mūsējiem regulāri aizskriet ātrajos un pusātrajos uzbrukumos, 24. minūtē jau iegūstot septiņu vārtu pārsvaru – 14:7.

Diemžēl puslaika izskaņā sarkano kartīti nopelnīja Emīls Reniņš, ko somi, spēlējot vairākumā, izmantoja lieliski un līdz puslaika beigām samazināja rezultāta starpību līdz trīs vārtiem (16:13).

Rezultatīvo spēli “Riihimaen Cocks” handbolisti turpināja arī pēc pārtraukuma. Uzbrukumā pieļāvām vairākas kļūdas, kas ļāva pretiniekiem gūt vieglus vārtus ātrajos uzbrukumos. Astoņu minūšu laikā viesi guva deviņus vārtus un pārņēma spēles grožus savā varā – 22:16. Atlikušajā laikā jau maču pilnībā kontrolēja Somijas handbolisti un finālā izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 38:25.

Rezultatīvākais mūsējiem ar septiņiem gūtajiem vārtiem bija Andis Ērmanis, savukārt piecus vārtus guva Rihards Leja.

Nākamo spēli aizvadīsim jau 25. septembrī, kad Rīgas čempionāta spēlē LSPA sporta zālē plkst. 19:45 tiksimies ar “RTU” handbolistiem.