Sagrāve pret Kehru

Pirmajā Baltijas līgas spēlē ASK sporta zālē šodien cietām sagrāvi, ar 18:35 (9:17) atzīstot “HC Kehra” vienības pārākumu.

Mūsējiem diemžēl šodien dažādu iemeslu dēļ nepalīdzēja Edgars Vimbulis, Jānis Šteinbergs, Mārtiņš Leitis un Elvijs Lazda, tomēr no citiem klubiem tika uzaicināti Emīls Reniņš un Ivars Brics.

Līdzīgi ar Igaunijas handbolistiem spējām vien pacīnīties mača sākumā, kad vārtos sekmīgi spēlēja Helmuts Tihanovs, bet spēlētāji realizēja savas vārtu gūšanas iespējas – 14. minūtē 4:7. Turpinājumā izdarījām ļoti daudz metienus, tomēr tie mērķus nesasniedza. Tikmēr pretinieki savas iespējas neizniekoja un puslaiku noslēdza jau ar +8 (17:9).

Pēc pārtraukuma turpināja “buksēt” mūsu uzbrukumus, kas ļāva igauņiem regulāri aizskriet ātrajos uzbrukumos. Spēles ritējums tā arī nemainījās, tāpēc piedzīvojām smagu sagrāvi – 18:35.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar četriem gūtajiem vārtiem bija Mareks Černousovs un Artis Laganovskis, bet trīs vārtus guva – Andis Ērmanis.

Jau rītdien plkst. 14:15 ASK sporta zālē Baltijas līgā spēlēsim ar Somijas “Riihimaen Cocks” handbolistiem.