Sagrāve pret somiem

Pārbaudes turnīru “Polva Cup 2012” sākām ar zaudējumu, ar 21:37 (8:18) atzīstot Somijas “Helsingi Dicken” pārākumu.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm somi veiksmīgi izmantoja mūsu kļūdas aizsardzībā un astotajā minūtē izvirzījās vadībā ar 5:1. Arī tālākā spēles gaitā uzbrukumā turpinājām pieļaut elementāras kļūdas, kas ļāva Somijas handbolistiem regulāri aizskriet ātrajos uzbrukumos, līdz puslaika beigām jau iegūstot +10 (18:8).

Arī pēc pārtraukuma mūsējiem trūka saskaņas gan uzbrukumā, gan aizsardzībā un “Helsingi Dicken” handbolisti izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 37:21.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar septiņiem gūtajiem vārtiem bija uzaicinātais Emīls Reniņš, bet četras reizes precīzs bija Andis Ērmanis.

Rītdien plkst. 12:20 tiksimies ar “Polva Serviti”, bet plkst. 20:40 ar “Viljandi HC”. Abu komandu savstarpējā cīņā ar 29:24 uzvaru svinēja “Polva Serviti”.