+9 pret Ludzu

Šovakar izcīnījām jau ceturto uzvaru pēc kārtas Latvijas čempionātā, ar 35:26 (16:12) ASK sporta zālē pieveicot “SK Latgols” handbolistus.

Pirmo maču pēc savainojuma sadziedēšanas šodien aizvadīja Helmuts Tihanovs, sargājot mūsu vārtus spēles otrajā puslaikā.

Pamatus uzvarai ielikām jau mača pirmajās astoņās minūtēs, kurās ieguvām sešu vārtu pārsvaru – 7:1. Tomēr viesi spēja atgūties un vēl prata trīs minūtes pirms puslaika beigām rezultāta starpību samazināt līdz diviem vārtiem 12:14. Spēles izskaņā pa vieniem vārtiem guva Guntars Lejnieks un Mareks Černousovs, atjaunojot +4 (16:12).

Pēc pārtraukuma “SK Latgols” handbolistiem izdevās samazināt rezultāta starpību līdz trīs vārtiem (15:18), tomēr pēc tam mūsējie handbolisti guva desmit (!) bezatbildes vārtus, puslaika vidū jau iegūstot drošu +13 (28:15). Puslaika otrajā puslaikā nedaudz atslābinājāmies aizsardzībā, ļaujot līdz ar beigu signālu Ērikam Drobotam savas komandas mīnusus samazināt līdz deviņiem vārtiem – 35:26.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Andis Ērmanis, kurš guva deviņus vārtus, piecas reizes precīzs bija Edgars Vadzītis, bet četrus – Rihards Leja. Pretiniekiem pa sešiem vārtiem guva Vitālijs Borisenko un Gunars Dalibo.

Nākošo maču aizvadīsim jau 17. martā, kad plkst. 13:00 Vaiņodē Latvijas čempionāta mačā spēlēsim ar “HK Vaiņode” handbolistiem.

Līdz ar šo izcīnīto uzvaru esam automātiski nodrošinājuši vietu Latvijas Virslīgas čempionāta pusfinālā.