Uzvaram Jūrmalu

Pirmajā šī gada spēlē izcīnījām uzvaru, ar 26:22 (12:9) izbraukumā Latvijas čempionāta mačā pieveicot “Jūrmalas Sports” handbolistus.

Jau spēles pirmajās minūtēs ar Rihardu Leju priekšgalā ātrajos uzbrukumos iekrājām trīs vārtu pārsvaru – 5:3. Šādā pašā stilā turpinājām, septiņas minūtes pirms pārtraukuma iekrājot jau sešus vārtu pārsvaru (11:5). Turpināt palielināt rezultāta starpību pat netraucēja Oskara Arāja savainojums, kas viņam liedza dalību turpmākajā mačā.

Pēdējās minūtēs pirms pārtraukuma mājiniekiem izdevās pietuvoties līdz tikai divu vārtu starpībai (9:11), tomēr pēdējās sekundēs precīzs bija Guntars Lejnieks – 12:9.

Otrajā puslaikā spēles sižets sevišķi nemainījās. Mūsu handbolistiem izdevās astoņu minūšu laikā atjaunot sešu vārtu pārsvaru – 17:11. Lai arī Artim Laganovskism, spēlējot mazākumā, desmit minūtes pirms fināla svilpes atkal izdevās atjaunot jūrmalniekiem tikai -4 (18:22), tomēr reāli tas mūsu panākumu nespēja apdraudēt. Veiksmīgi mūsu rindās nospēlēja Lauris Rūtiņš, trīs minūtes pirms mača beigām jau panākot +7 (26:19). Spēles pēdējās minūtēs mājinieki nedaudz samazināja rezultāta starpību, uzstādot gala rezultātu 26:22.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar deviņiem gūtajiem vārtiem bija Lauris Rūtiņš, sešus vārtus guva debitants Rihards Leja, bet piecus – Lauris Eglītis. Pretiniekiem septiņus vārtus guva Artis Laganovskis.

Nākošo maču aizvadīsim jau svētdien 29. janvārī, kad plkst. 16:20 Latvijas čempionāta mačā ASK sporta zālē tiksimies ar Dobeles “Tenax”.