Skrīverietes pieveiktas

Ar uzvaru Latvijas čempionātu sāka mūsu dāmu komandas, kas ar 33:18 (19:6) savā laukumā pieveica “Skrīveri” handbolistes.

Pēc aizvadītajām 19 minūtēm mūsu vienība bija ieguvusi četru vārtu pārsvaru (10:6). Atlikušajā laikā pirms pārtraukuma viešņas vairs vārtus neguva, bet mūsu handbolistes palielināja rezultāta starpību līdz 13 vārtiem (19:6). Notikumi otrajā puslaikā vairs neietekmēja spēles iznākumu, un “LSPA” sezonu sāka ar uzvaru – 33:18.

Rezultatīvākās uzvarētājām bija Līga Eihvalde un Egita Kiršteine, kura katra guva pa desmit vārtiem. Pa pieciem precīziem metieniem izdarīja Agrita Nardiševa un Kristīne Kirejeva. Pretiniecēm pa septiņiem vārtiem guva Anete Čeiča un Annija Ozoliņa.