No +6 uz -1

Priekšpēdējā Baltijas līgas spēlē ASK sporta zālē šodien izsējām sešu vārtu pārsvaru, piedzīvojot zaudējumu Igaunijas “HC Kehra” handbolistiem ar 26:27 (17:11).

Spēli mūsu handbolisti uzsāka apņēmības pilni izcīnīt uzvaru, to pārliecinoši demonstrējiet arī laukumā. Rezultatīvi spēlējām uzbrukumā, vārtos labi spēlēja Helmuts Tihanovs, ļaujot jau pašā mača sākumā iegūt trīs vārtu pārsvaru – 5:2. Pakāpeniski palielinot spēles tempu līdz puslaika beigām pratām jau iekrāt sešu vārtu pārsvaru – 17:11.

Diemžēl mača otro puslaiku iesākām katastrofāli. Pirmajās 15 minūtēs guvām tikai divus vārtus (rezultatīvi spēlēja Lauris Rūtiņš un Egils Politers), bet igauņi jau ieguva divu vārtu pārsvaru (21:19). Ātri vien pēc Laura Rūtiņa, Anda Ērmaņa un Edgara Vadzīša metieniem pratām panākt izlīdzinājumu (22:22), taču izšķirošie notikumi risinājās mača izskaņā. Pat spēlējot mazākumā divas minūtes līdz spēles beigām vārtus guva Normunds Blome un Edgars Vadzītis, ļaujot iegūt minimālu pārsvaru (26:25), tomēr pēdējās minūtēs noraidījumus nopelnīja Politers un Ērmanis, ko izmantoja igauņi, svara kausus nosverot savā pusē – 27:26. Diemžēl pēdējās sekundēs Oskara Arāja raidītais metiens trāpīja pa vārtu stabu…

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Edgars Vadzītis, kurš guva astoņus vārtus, bet četras reizes precīzs bija Lauris Rūtiņš.

Rītdien plkst. 13:00 ASK sporta zālē tiksimies ar “Polva Serviti” handbolistiem, kuri šodien ar 31:22 (16:14) pieveica Dobeles “Tenax” vienību.