Zaudējums Kehrai

Otrajā jaunās Baltijas līgas sezonas spēlē piedzīvojām zaudējumu, ar 21:25 (10:10) izbraukumā piekāpjoties Igaunijas “HC Kehra” vienībai.

Spēli iesākām nedroši. Piektajā minūtē Kehras handbolisti izvirzījās vadībā ar 2:0. Puslaika vidū mājinieki panāca arī 5:2 un 7:4. Turpinājumā rezultatīvi nospēlēja Arājs, Lisovskis, Kurmēns, panākot beidzot neizšķirtu (8:8).

Puslaika izskaņā rokas pirkstu salauza mūsu līderis Artis Kurmēns (viņu aizveda uz traumpunktu), taču Rūtiņš jau nākošajā uzbrukumā pirmo reizi mačā izvirzīja “LSPA” vadībā – 10:9. Pirms pārtraukuma mājinieki rezultātu izlīdzināja – 10:10.

Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga spēle. Vairākkārt mūsējiem izdevās izvirzīties minimālā vadībā, tomēr ikreiz mājinieki rezultātu izlīdzināja. Otro spēli pēc kārtas fantastiski Igaunijas komandas rindās darbojās tās vārtsargs. Kopumā mačā nerealizējām četras pendeles – divas no tām mača pēdējās piecās minūtēs (vienu no tām pie rezultāta 20:21). Mūsu kļūdas un neprecizitātes Kehras vienība pārvērta vārtu guvumos, izcīnot beigās uzvaru – 25:21.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar astoņiem gūtajiem vārtiem bija Oskars Arājs. Pa diviem vārtiem guva Guntars Lejnieks, Kaspars Lisovskis, Andis Ērmanis, Artis Kurmēns un Ēriks Blūms.

Atgādinām, ka vakardien mūsu handbolisti sagādāja pārsteigumu, uzvarot “Polva Serviti”.