Iekļūstam pusfinālā

Ar RTU (Foto: Sandra Škutāne)

Arī otrajā spēlē ar 38:26 (22:12) pieveicot “RTU” handbolistus, iekļuvām “Biroja Pasaule” Latvijas kausa izcīņas pusfinālā, kur spēlēsim ar Dobeles “Tenax” vienību.

Jau spēles pirmajā puslaikā ieguvām pieklājīgu desmit vārtu pārsvaru (22:12). Pēc pārtraukuma “RTU” handbolistiem desmit minūšu laikā izdevās samazināt rezultāta starpību līdz pieciem vārtiem (20:25), tomēr turpinājumā atkal atguvām vārtu garšu, svinot uzvaru ar 38:26. Divu spēļu summā svinējām uzvaru ar 73:42.

Rezultatīvākie mūsu komandā bija Edgars Vadzītis, Lauris Rūtiņš un Andis Ērmanis, kuri guva pa sešiem vārtiem. Pretiniekiem sešreiz precīzs bija Uldis Vilsons.

Pusfināla spēli aizvadīsim sestdien 24. aprīlī  plkst. 18:00 Dobelē. Dienu vēlāk, atkarībā no pusfināla mača iznākuma, aizvadīsim cīņu par 1. vai 3. vietu.