Pārliecinošs panākums

Pēc uzvaras pār Jūrmalu (Foto: Sandra Škutāne)

Turpinājums, uz kuru cerēja daudzi dobelnieki, zaudējuma izskatā šovakar nebija, jo mūsu vīriešu komanda Latvijas čempionātā pārliecinoši ar 37:26 (21:11) pieveica “Jūrmalas sports” handbolistus.

Jau ar pirmajām minūtēm aktīvi spēlējām aizsardzībā un uzbrukumā, nepievīla arī abi vārtsargi. Tāpat formu atguvis bija Artis Kurmēns (nesāka pamatsastāvā), kurš duetā ar Oskaru Arāju jau pirmajā puslaikā ļāva iegūt komfortablu +10 (21:11) pārsvaru. Veiksmīgā spēle aizsardzībā daudzkārt ļāva mūsu vienībai aizskriet ātrajos uzbrukumos, kas arī ielika pamatus uzvarai.

Pēc pārtraukuma jūrmalniekiem desmit minūtes pirms mača beigām pēc Kristapa Ences realizētā ātrā uzbrukuma izdevās rezultāta starpību samazināt līdz sešiem vārtiem (24:30), tomēr pēdējās desmit minūtēs Ivaru Lāci vārtos pretiniekiem izdevās pārspēt vairs tikai divas reizes, kamēr mūsējie pretinieku vārtos sameta septiņas bumbas, izcīnot uzvaru ar 37:26.

Rezultatīvākais mūsu vienībā bija Artis Kurmēns, kurš guva desmit vārtus, savukārt Oskars Arājs pievienoja astoņus vārtu guvumus. Pretiniekiem 8/1 vārtus guva Edvīns Latkovskis, bet 5/1 – Rolands Ivanovs.

Jau rītdien aizvadīsim kārtējo spēli Baltijas līgā, izbraukumā Igaunijā pl. 18:00 tiekoties ar Igaunijas čempionāta līdervienību “Polva Serviti”.