Dāmas iesāk ar uzvaru

Agrita Nardiševa (Foto: Ritvars Raits)

Mūsu sieviešu komanda aizvadīja pirmo spēli Latvijas čempionātā šajā gadā, kurā izbraukumā ar 28:22 (13:13) pieveica “Ogres SC” handbolistes.

Pirmajā puslaikā uzņēmāmies spēles vadību, iekrājot piecu vārtu pārsvaru 8:3 13. minūtē, bet pēc tam ogrēnietes izmantoja mūsu kļūdas aizsardzībā un strauji samazināja rezultātu, puslaika beigās rezultātu izlīdzinot (13:13).

Otrajā puslaika sākumā pieļāvām tās pašas kļūdas aizsardzībā un mājinieces pēc četrām nospēlētajām minūtēm jau izvirzījās vadībā (15:13). Turpinājumā pēc diviem Agritas Nardiševas metieniem panācām neizšķirtu, sakārtojām aizsardzību un veiksmīgi realizējām vairākus uzbrukumus, 39. minūtē izvirzoties vadībā ar +4 (19:15). Piecas minūtes pirms mača beigām ogrēnietes rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (22:23), tomēr pēdējās minūtēs pratām atkal atrauties – 28:22.

Komandai jaunajā gadā pievienojās kādreizējā Olaines SIN kluba spēlētāja Kristīne Kostjukeviča, kura šodien guva pirmos vārtus mūsu komandas sastāvā.

Latvijas čempionāts sievietēm.
31. janvāris.
Ogres SC – LSPA 22:28 (13:13)

Ogres SC: A.Skabārde 5, A.Maļniece, N.Iļuhina, N.Jeltieševa 4, I.Briede 4/2, I.Veža 1, 7m: 3/2, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
LSPA: A.Nardiševa 7, J.Stanovova, L.Eihvalde, A.Strauta 5, J.Suhoručenkova 3/2, E.Kiršteine, S.Teicāne, K.Kostjukeviča 1, 7m: 3/2, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
Tiesneši: E.Žabko/V.Jaškins