Ceturtdaļfinālā pret Ludzu

Vitālijs Borisenko

Latvijas virslīgas čempionāta izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā tiksimies ar Ludzas SK “Latgols” handbolistiem, kas arī otrajā mačā šodien savā laukumā ar 29:20 (13:8) pieveica “RVR-Vangaži” komandu un triumfēja divu spēļu summā (62:50).

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Jānis Ločs, kurš guva sešus vārtus, savukārt pa piecām reizēm pretinieku vārtsargu pārspēja Jurijs Matvejenko un Austris Tuminskis. Zaudētāju labā astoņus vārtus guva Pēteris Trojanovskis.

Abu komandu pirmā spēle Rīgā noslēdzās ar viesu uzvaru 33:30. Otrajā ceturtdaļfinālā spēlēs “Ogres SC” handbolisti, kas divu spēļu summā ar 60:55 pieveica “RTU”, un “Jūrmalas sports”. Automātiski vietu pusfinālā jau garantējušas divas spēcīgākās regulārā turnīra komandas “ASK/AB.LV” un Dobeles “Tenax”.

Ceturtdaļfināla spēles aizvadīsim maija pirmajā brīvdienās – 2. maijā Ludzā (laiks tiks precizēts), bet 3. maijā NBS sporta zālē plkst. 13:00. Uzvaras gadījumā divu spēļu summā spēlēsim ar Dobeles “Tenax” handbolistiem.

2 komentāri “Ceturtdaļfinālā pret Ludzu

1. Atkal tāls ceļš! labāk jau būtu Rīgā spēlēt, bet nu ko darīt, brauksim kārtot “lietiņas” uz ES robežu!