Iekļūstam pusfinālā

Artis Kurmēns

Atspēlējot četru vārtu deficītu, AB.LV Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā savu skatītāju priekšā ar 37:28 (18:16) pieveicām “Jūrmalas sports” handbolistus, uzvarot divu spēļu summā un iekļūstot turnīra pusfinālā.

Atgādinām, ka pirmajā tikšanās reize Spuņņciemā uzvaru ar 29:25 svinēja jūrmalnieki, tomēr šodien, laukumā atgriežoties Artim Kurmēnam (attēlā) izcīnījām svarīgu panākumu divu spēļu summā ar 62:57.

Spēles sākumā pēc trīs Edvīna Latkovska precīzajiem metieniem viesi izvirzījās vadībā ar 3:2, tomēr ātri vien pārņēmām mača iniciatīvu, un 12. minūtē Raimonds Trifanovs mūsu labā panāca +2 (7:5). Puslaika vidū rezultātu jūrmalnieki izlīdzināja – precīzs bija Rolands Ivanovs, panākot 10:10. Līdz puslaika beigām panācām arī trīs vārtu pārsvaru, tomēr Guntis Ševelis rezultāta starpību samazināja līdz diviem vārtiem (16:18).

Uzreiz pēc pārtraukuma Vitālijs Borisenko un Artis Kurmēns panāca +4 (20:16), bet vēl pēc divām minūtē Normunds Blome panāca tik nepieciešamo piecu vārtu pārsvaru (22:17). Viesi mēģināja rezultāta starpību samazināt. Divus vārtus jūrmalniekiem guva jau pieminētais Edvīns Latkovskis, bet ar to nebija līdzēts – puslaika vidū panācām jau +8 (28:20).

Viesus astoņas minūtes pirms mača beigām pēc Kristapa Ences metiena samazināja rezultāta starpību līdz  pieciem vārtiem, tomēr spēles pēdējās minūtes nospēlējām rezultatīvi. Mača izskaņā Kaspars Lisovskis ar Vitāliju Borisenko iepriecināja skatītājus, gūstot skaistus pēdējos vārtus un sarūpējot dāvanu vārtsargam Ivaram Lācim dzimšanas dienā – 37:28.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Vitālijs Borisenko, kurš guva astoņus vārtus, savukārt septiņas reizes precīzs bija Artis Kurmēns. Pretiniekiem 12/1 vārtus guva Edvīns Latkovskis, bet piecus – Kristaps Ence.

Nākošos pretiniekus AB.LV Latvijas kausa izcīņas pusfinālā uzzināsim 8. aprīlī, kad notiks izloze. Pusfināli, kurā uzvarētāju noskaidro divu spēļu summā, jāizspēlē no 10. – 18. aprīlim, savukārt fināls 19. aprīlī plkst. 14:00 notiks Olimpiskajā sporta centrā Rīgā. Vietu pusfinālā jau nodrošinājuši vairākkārtējie kausa ieguvēji “ASK/AB.LV”, savukārt pārējos dalībniekus uzzināsim jau tuvākajā laikā.

AB.LV Latvijas kausa izcīņa.
31.marts.
LSPA – Jūrmalas sports 37:28 (18:16)

LSPA: V. Borisenko 8, Kurmēns 7, Trifanovs 6, Blome un Lejnieks 5, Lisovskis 3, Rūtiņš 3/1. 7 m: 2/1, 3 brīdinājumi, 10 soda minūtes.
Jūrmalas sports: E. Latkovskis 12/1, K. Ence 5, R. Ivanovs 4, R. Ence 3, Ševelis 2, Tukāns un A. Ivanovs 1. 7 m: 1/1, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Tiesneši: R. Līcis/Z. Stoļarovs

22 komentāri “Iekļūstam pusfinālā

1. Raiti! Cik es atceros pusfināla spēle bija viena, un nākamā dienā fināls!!!!!!!

Arī nolikumā lasi punktu 4.4!!!!

Kaut, no otras puses punktā 4.3 ir tā kā tu raksti!!!!!!!

Laikam federācijā točna dažiem nolikuma rakstītāiem galvā ir ķīselis!

Bet pofig, apsveicu visus ar iekļūšanu pusfinālā!!!!!!!!!!!!

2. Malachi! Visadi jums shodien gaja, bet galvenais jau ir rezultaats – UZVARA :)

3. Apsveicu! Īpaši Ivaru ar dzimšanas dienas uzvaru! Varbūt pusfināliņu Priekulē? :)

4. Tad jau sanāk, ka mums būs vēl viena spēle vecajā labajā LSPA zālē mūsu lielisko līdzjutēju priekšā!? :))

5. Nolikumā, punktā 4.1 ir norādīts, ka IV posms ir gan pusfināli, gan fināls.
    Punktā 4.3 ir norādīts, ka IV posma pusfinālu uzvarētājus noskaidro divu spēļu summā.
    Punktā 4.4 ir norādīts, ka IV posma fināla uzvarētāju noskaidro spēlējot vienu spēli.

6. Jaa, apsveicam Arti ar atgrieshanos….komandai vinjsh ljooti pietruuka…re, kaa atgriezaas…taa uzvareeja!:):):)

7. Ka stad jums tur tadi par līdzjutējiem??? tie kuri pec lekcijam sēz un gaida transportu lai tiktu uz majam un aiz gara laika iet pastities handbolu? :DD nu riktigi fani jums :D