Otrā uzvara

LSPA

Ceturtdien mūsu sieviešu komanda aizvadīja Latvijas čempionāta otrā apļa otro spēli ar „Stopiņu NHK” vienību, sagraujot pretinieces ar rezultātu 42:27 (16:14).

Pirmajā puslaikā spēle ritēja līdzīgi, turējām divu punktu pārsvaru, kas nebija pietiekami drošs, jo viešņas ik pa laikam pietuvojās neizšķirtam. Puslaika 19. minūtē bijām panācām sešus vārtu pārsvaru (13:7), bet pēc tam neveiksmīgi darbojāmies uzbrukumā – nerealizējām metienus no ārējās līnijas, divi ātrie uzbrukumi un „Stopiņu NHK” handbolistes rezultāta starpību samazināja līdz diviem vārtiem 14:16.
Pirmajā puslaikā mūsu vārtus sargāja Kristīne Klementjeva, bet otrajā puslaikā vārtos stājās Sabīne Gaidele, savukārt Marina Ivanova – komandas trešais vārtsargs laukumā neizgāja.

Otrajā puslaikā, pēc trenera norādījumiem gan aizsardzībā, gan uzbrukumā uzlabojām spēles kvalitāti un jau 35. minūtē atguvām piecu vārtu pārsvaru (21:16). Rezultāts turpināja augt mūsu vienības labā. Ātrajos uzbrukumos neapturama bija Darja Guseva, kura bija šīs spēles rezultatīvākā spēlētāja pretinieču vārtos raidot 12 golus. Tāpat „saņēmās” arī ārējās līnijas spēlētājas Agrita Nardiševa un Līga Eihvalde. Mūsu komandā aizsardzībā lieliski nospēlēja Jūlija Stanovova. Otrajā puslaikā mēs pārliecinoši diktējām spēli un pārsvars turpināja augt, spēles izskaņā sasniedzot 15 vārtu pārsvaru un spēle noslēdzoties ar rezultātu 42:27.

Nākamā spēle paredzēta 31. janvārī, kad mājas zālē uzņemsim Ludzas “GE Money Bank” vienību.

Latvijas čempionāts virslīgā
15.janvārī
LSPA – Stopiņu NHK 42:27 (16:14)

LSPA: D.Guseva 12, J.Stanovova, A.Nardiševa, L.Eihvalde 7, J.Suhoročenkova 5/2, A.Strauta 3/2, J.Strauta 1. 7m: 4/4 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Stopiņu NHK: A.Milišjunaite 6, L.Nikolajeva 5, I.Asare 5/1, L.Poriete 4, G.Purgaile, E.Seržante, V.Talagajeva 2. 7m: 1/1, 1 brīdinājums, 6soda minūtes.
Tiesneši: Val.Jaškins/ P.Lambergs.