Dāmas turpina uzvarēt

Jūlija

Saspringtā spēlē šodien Latvijas čempionātā sievietēm mājas zālē izcīnījām smagu uzvaru pār Ludzas “GE Money Bank” vienību – 29:28 (15:11).

Visu pirmo puslaiku bijām nelielā vadībā, neļaujot viešņām pietuvoties tuvāk par divu punktu pārsvaru. Tiesa, tik un tā pieļāvām daudz kļūdu uzbrukumā. Tāpat jāatzīmē, ka saspēli vadītājas lomu bija uzņēmusies Jekaterina Strauta, jo viņas māsas Aleksandra guvusi potītes traumu un spēlē ar ludzānietēm nevarēja palīdzēt.

Pēc pārtraukuma kopīgiem spēkiem ar pretinieku komandas spēlētājām sagādājām intriģējošu noslēgumu. 49. minūtē nokļuvām zaudētāju lomā – 2 (22:24), tomēr turpinājumā spējām saņemties. Pēdējā mača minūtē panācām neizšķirtu (28:28), bet pēc tam Jūlija Stanovova ar precīzu balsta metienu desmit sekundes pirms beigu signāla izrāva uzvaru – 29:28.

Latvijas čempionāts sievietēm.
31. janvāris
LSPA – Ludza GE Money Bank 29:28 (15:11)

LSPA: J.Stanovova 12/5, D.Guseva, L.Eihvalde 5,J.Suhoročenkova 3, J.Strauta, A.Nardiševa 2, 7m: 5/5, 2 brīdinājumi, 8 soda minūtes.
Ludza GE Money Bank: I.Sļubčenko 10, K.Dukaļska6/2, N.Kalašnikova 5, E.Fjodorova 3, I.Makhe 2, A.Trukšāne, A.Sidorova 1, 7m: 3/2, 1 brīdinājums, 12 soda minūtes, 1 diskvalifikācija (Trukšāne, 3x2min).
Tiesneši: E.Žabko/Vad.Jaškins