Noslēdzam ar zaudējumu

Ivars Lācis

Arī trešajā spēlē, noslēdzot Baltijas līgas tūri Baltkrievijā, piedzīvojām zaudējumu, ar 26:36 (13:16) piekāpjoties Baltkrievijas čempionāta līderiem Minskas “Dinamo”.

Spēli iesākās līdzīgi. Veiksmīgi mūsu vārtos darbojās Ivars Lācis, savukārt Dinamo handbolisti pieļāva daudz kļūdas. Pirmā puslaika vidū tikai 5:6. Arī otrajā puslaikā spējām turēt līdzi mājinieku handbolistiem, tomēr pēdējās minūtēs nolūzām, ļaujot Minskas komandai palielināt pārsvaru. Mača punktu pielika Normuds Blome, kurš pretinieku vārtsargu no 9 metru atzīmes pārspēja jau pēc spēles beigu signāla.

Arī šodien diemžēl nespēlēja Artis Kurmēns, taču jāatzīmē Agnis Uzulnieks, kurš veiksmīgi darbojās aizsardzībā.

Šīs bija pēdējās spēles 2008. gadā. Jau šonakt mūsu komanda atgriezīsies Latvijā. Nākošo maču Baltijas līgā aizvadīsim 16. janvārī, kad izbraukumā tiksimies ar Somijas čempioniem “Riihimäen Cocks“.

21. decembris.
Minskas Dinamo- LSPA 36:26 (16:13)

LSPA: Borisenko 11, Trifanovs 4, Lejnieks 4, Blome 3, Lisovskis 3, Rūtiņš 1.

18 komentāri “Noslēdzam ar zaudējumu

1. savādi! =D kad jūs uzvarat kādu ar +10 tā ir sagrāve, bet ,kad jūs zaudējat ar -10, tas ir cienīgs zaudējums…

2. kaza, man prieks, ka tu biji atbraucis uz Minsku un redzēji, ar kuru sastāvu spēlējām mēs un ar kuru Dinamo.

3. Vēl pasaki kad jūs spēlējāt ar otro :D beidz slavinat LSPA nulle jus esat un būsiet!!! itīpaši Puriņš kad vārtos stāv!

4. cik tu mīļš un jauks. žēl, ka to nevari pastāstīt neesot anonīms.

šobrīd Baltijas līgā Dobele ir tikpat liela nulle kā mēs. divi punkti un tikai viena vieta augstāk par mums :)

5. Neviens dobeli nesalvina!!! atskiriba no tevis LSPA kad par ko slavinat tad apsveiksu!! sobrid pateicu ko domaju!!! ttresie latvija pedejie baltija!!!

6. ja es slavinātu savu komandu, tad es visu rakstīt, ka mēs būtu pirmie. :)

mēs vinnējām ASK, tas ir forši.

priecājos par mazumiņu, kas mums ir.

Dobele priecājas, ka var uzvarēt LSPA :)

7. Runā klusāk, runā mīļāk,
    Domā gaišāk šovakar.
    Lai tas mirdzums, kas ir eglē,
    Tavā sirdī iekrist var.

Priecīgus svētkus komandai, līdzjutējiem un atbalstītājiem!!! ;)

8. Brīnumi notiek tur, kur tiem tic, un, jo vairāk tiem tic, jo vairāk tie notiek!

Priecīgus svētkus LSPA gan puišu, gan meiteņu komandai! Un panākumiem bagātu, bezgala spēcīgu Jauno 2009. vērša gadu! :):)

9. Priecīgus ziemassvētkus!!! Un Jaunaja gadā ,novēlu palikt trešajiem, kā jau pēdejos gadus!!!

10. Izskirosas speles bus pavasari, tad ari redzesim, uz ko esat spejigi jus, un uz ko esam spejigi mes…
    Novelu Dobeles komandai daudz speka un izturibas jaunaja 2009.gada!
    Savukart komandasbiedriem veesu praatu, speku, izturiibu, meistaribu, cinas sparu un nedaudz vairak veiksmes! ;)

11. Laimīgu jums visiem jauno gadu!
    SKIFam:sportiskus panākumus,lai nebūtu traumas,lai izturētu grūtos laikus un spēka pietiktu arī kausa cilāšanai!