Salaspilietes sagrautas

Jūlija

Mūsu sieviešu komanda Latvijas čempionātā vakar izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, ar 38:16 (21:7) mājas zālē pieveicot “Salaspils SK” handbolistes.

Spēles rezultātu atklāja Aleksandra Strauta, trešajā minūtē izvirzot mūsu komandu vadībā. Līdz astotajai minūtei pārliecinoši nospēlējām aizsardzībā un, realizējot gan pozicionālos, gan pusātros uzbrukumus, ieguvām sešu vārtu pārsvaru. Tajā pašā minūtē salaspilietes atrada robu mūsu aizsardzībā un guva pirmos vārtus (6:1). Minūtes pārtraukumā sakārtojām aizsardzību un pārrunājām uzbrukumā pieļautās kļūdas. Līdz 20. minūtei spēli stingri turējām savās rokās un ieguvām jau 11 vārtu pārsvaru (15:4). Puslaika izskaņā nedaudz pagurām un pieļāvām vairākas kļūdas uzbrukumā, kas atspoguļojās arī aizsardzībā, tomēr puslaiku noslēdzām pārliecinoši (21:7).

Otrajā puslaikā nedevām viešņām atelpu un turpinājām spēlē rezultatīvi. 38. minūtē pieļāvām kļūdu aizsardzībā, nopelnot 2 minūšu noraidījumu un 7 metru soda metienu, kuru pretinieces veiksmīgi realizēja. Kļūdas turpinājās – vēl divi noraidījumi un divas “pendeles”. 47. minūtē joprojām +15 (29:14),  tomēr spēles izskaņā saņēmāmies un ļāvām salaspilietēm gūt vairs tikai divus vārtus, noslēdzot maču ar 22 vārtu pārsvaru – 38:16

Šodienas spēlē atkal rezulatatīvākā bija Jeļena Suhoročenkova, gūstot 11/3 vārtus, savukārt Jūlija Stanovova guva deviņus vārtus, bet Darja Guseva – astoņus. Abas bija nepārspējamas ātrajos uzbrukumos . Pretiniecēm rezultatīvākā bija Līga Korne – 11/4.

Piektdien 31. oktobrī plkst. 18.00 Ulbrokas vidusskolas sporta zālē tiksimies ar “LAT90” spēlētājām.

Latvijas virslīgas čempionāts sievietēm
28. oktobris
LSPA – Salaspils SK 38:16 (21:7)

LSPA – Jeļena Suhoročenkova 11/3, Jūlija Stanovova 9, Darja Guseva 8, Aleksandra Strauta un Līga Eihvalde 4, Agrita Nardiševa un Egita Kiršteine 1. 7m: 3/3, 3 brīdinājumi, 3 soda minūtes.
Salaspils SK – L. Korne 11/4, N. Kozlova un O. Rudziša 2, J.Korne 1. 7m: 4/4, 2 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
Tiesneši: E.Bogdanovs/ I.Čerņavskis.